Au pair - USA lipiec-sierpień 2010

Temat przeniesiony do archwium.
31-42 z 42
| następna
Hej:)
Wlasnie przeczytalam wasze wpisy...
Ja tez planuje wyjechac jakos lipiec sierpien do USA jako Au Pair.
Milo by bylo kogos poznac kto chcialby utrzymywac kontakt lub wogole zalatwic wszystko wspolnie :)) (z kims zawsze razniej i dodaje otuchy)
Chetnych prosze o kontakt: [email]
Z gory dziekuje!:)
Hej ja bym bardzo chciała pojechać w sierpniu(ew.wrzesień) jedyne co mnie powstrzymuje o brak prawa jazdy,które "się robi":P byłam juz na spotkaniu informacyjnym, w najbliższym czasie złożę aplikację, także mam nadzieje ze zdam prwako i wyjazd dojdzie d skutki( :))pS; do jakiego stanu chcecie jechać, ja w sumie chciałabym do NYC,ale doszłam do wniosku ostatnio,ze w każdym miejscu jest coś ciekawego i uroczego, a ważniejsza jest chyba fajna i dobra rodzinka;)jc to piszcie: moje [gg] . POZDRAWIAM:)
Mam pytanko, a nie wiesz czy opieka nad dziećmi z rodziny może zaliczać się jako doświadczenie? Praktycznie wychowałam moje dwie cioteczne siostry przez pierwsze 5 lat ich życia spędzałam u cioci wakacje na zmianie pieluch, karmieniu i zabawianiu. Teraz sa starsze (4 i 5lat) dalej jednak często ich pilnuje.
Witam :)
Ja również planuję przygodę jako Au-pair w terminie lipiec-wrzesień 2010.
Jestem ze Śląska.Czy ktoś jeszcze z mojego regionu planuje wylot do USA (moze California..? :) w podobnym terminie? pod uwagę biore CC albo Anya.
Prosze o maila [email]

pozdrawiam :):)
Hej Meliii! Ja też jestem za Śląska i wyjeżdżam(mam taki zamiar) do Stanów po maturce. W sumie ja już złożyłam papiery w Gawo i teraz oni dzwonią do osób, które mi wystawiły referencje. Mam nadzieję, że mi kogoś znajdą:)
hej ludzikowa :)

proszę odezwij się moj mail [email] :) wlasnie szukam odpowiedniego biura..mam dylemat pomiedzy CC a Anya.
jaki region USA bierzesz pod uwage?

pozdrowka :)
hej. ja tez palnuje wyjechać w tych miesiącach do USA:)
bardzo chciała bym jechać do Ca okolice San Francisco wybiera się ktoś tam może?
Jeśli tak to proszę o kontakt [email] z kimś zawsze raźniej.
a no i Z jakiej firmy planujecie jechać?
Hej :) Ja również mam takie plany i zamierzam wyjechać z CC. Obecnie jestem w fazie wypełniania aplikacji. A możesz powiedzieć skąd jesteś?
rremedy ja tez wyjezdzam z cc i jestem w trakcie skladania wszystkich aplikacji:) odezwij sie na [gg]
a ktoś planuje pod koniec 2010/początek 2011 lecieć?
Hey wszystkim! chciałam zapytac czy są tu jakieś osoby które planują wyjazd do USA na 2012 rok? pytam ponieważ jestem w 2 liceum i po maturze chce wyjechac jako au pair. pozdrawiam :))
jak co możecie pisac na moj mail [email]
Cześć :)
Widzę, że dużo z Was wybiera sie do USA jako au pair.
Ja byłam 2 lata w USA, pózniej jeszcze w Irlandii i Rzymie. Przeżycia nie do opisania ;)
Za parę dni jadę do Warszawy na szkolenie i będę wykwalifikowana w odpowiadaniu na pytania ;)
A dostaję takich mnóstwo. Aby ułatwić wszystko sobie i Wam, założyłam forum.
Froum jest jeszcze puste, ale mam nadzieję, że wspólnymi siłami coś stworzymy.
Wszystkie/wszyscy au pari znajdą coś dla siebie :)
http://www.operki.fora.pl/

pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
31-42 z 42
| następna