Au Pair wspóny wyjazd!!

Temat przeniesiony do archwium.
cześć:)chcialabym wyjechać jako au pair,to jakiegos kraju w Europie.kończe szkole w maju 2010 więc od czerwca moglabym wyjechać.jednak wolalabym bez posrednictwa agencji bo jest wiele formalnosci a zarobki marne..chcialaby z kims jechac,myslę ze jest to mozliwe,zawsze to jakos razniej we dwoje ;)..co o tym myslicie?jest ktos chetny?
czekam na opd,pozdr;)
hej ja też planuje wyjad w czerwcu jako au pair jak chcesz to napisz do mnie [email]
hej:) Też planuje wyjazd za granice jako au pair, w czasie koniec czerwca - początek lipca do końca września. Obecnie jestem studentką, a planuję wyjechać na własną rękę i poszukać rodziny na jakieś stronie internetowej, jak coś to mój mail [email] możesz do mnie pisać.
Cześć dziewczyny. Być może byłabym również zainteresowana takim wyjazdem, tylko nie bardzo wiem jak się za to zabrać, bo w wakacje trzeba załatwić te wszystkie formalności odnośnie studiów i mieszkania. A jak w ogóle u was z językiem, na poziomie podstawowym czy macie może certyfikat?
Witajcie:) Także jestem zainteresowana wyjazdem jako au-pair z tym że mogłabym wyjechać od zaraz, chociaż praca w okresie wakacyjnym odpowiadała by mi najbardziej.Niestety nie znam nikogo kto organizował sobie tego typu pracę sam więc byłabym wdzięczna za podzielenie się informacjami, ewentualnie obawami;) Jestem z Krakowa jeśli ktoś byłby zainteresowany spotkaniem prosze pisać na [gg] :) Pozdrawiam
hej,znalazłaś może już jakieś namiary na osobę która załatwia takie wyjazdy Au Pair? Bo te wszystkie agencje to najlepiej chciałyby żeby pojechac na darmo.
Pozdrawiam
Monika
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie