Au Pair - USA - Wrzesien/pazdziernik 2010

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Poszukuje dziewczyn ktore leca, badz zamierzaja leciec jako au pair do Stanow we wrzesniu/pazdzierniku 2010. Najlepiej z prowork, bo ja sie chyba na nich zdecyduje, ale nie wykluczam tez innej agencji :) dawajcie znac! we dwojke zawsze razniej ;)

mail: [email]
Hej! Ja też plenuję wyjazd do Stanów we wrześniu. Zastanawiałam się jeszcze nad wyjazdem do Angli (chodzi przede wszystkim o naukę języka), ale myślę, że USA byłoby ciekawsze. Trochę się obawiam tego wyjazdu, odległość bardzo duża i rzeczywiście bezpieczniej byłoby pojechać w dwie osoby. Też myslała o pro worku.
Ps. Złożyłaś już dokumenty?
Pozdrawiam Nata
hej,
ja też się zastanawiam na wyjazdem z tą firmą prowork
tak jak ty planuje wyjazd na te miesiące ale nie wiem czy sobie poradzę bo według mnie to byłaby po prostu jazda bez trzymanki:)
Hej dziewczyny :D Po długim przemyśleniu i rozważnaich ponownie jade jako au pair tym razem do USA :D Tak jak wy chce jechać jakoś w paźdzerniku. Już zbieram dokumenty i referencje. Pozdro :D
czyli pracowałaś wcześniej jako au pair? a można wiedzieć gdzie byłaś i jak wspominasz wyjazd? może jakieś cenne wskazówki:)? jeśli możesz to odp mi na [gg] ( pisz nawet jak jestem na niewidocznym),z góry wielkie dzięki! pozdrawiam Łucja