czy ktos korzystal z www.greataupair.com?

Temat przeniesiony do archwium.
dowiedzialam sie o tym seriwsie z tego forum, spoko strona dla au pair i rodzin ale platna.........jak wygladaja platnosci? czy ktos juz korzystal z tego? z gory dzieki z odpowiedzi hugs :)
czesc!
to jest fajna stronka i bardzo pomocna w szukaniu rodzin. owszem jest platna, ale rzadko ktora operka placi..po porsty zrob tak, jak :
utworz tam wlasny profil, wklej fajne zdjecia, napisz fajny list do rodzinki..podaj swoj adres mailowy i tyle..a to wszystko robisz za darmo. pozniej rodzinki dodaja Cie do listy albo bezposrednio wysylaja maile na podany przez Ciebie adres :)
z tego co slyszalam, ze mozna tam znalezc naprawde fajne rodzinki :)
powdzenia
ps. gdybys miala jakies pytanka , to z checia pomoge :) poza tym moge Ci podac adres na fajne forum dla operek...ale teraz nie chce robic reklamy;)
pa
no hej :) dzieki za odpowiedz , tylko ze z tego co zdazlylam sie na tej stronce zorientowac to zeby miec adres rodzinek tez trzeba zaplacic bo one sa ukryte....:( nie wiem za tem jak mialabym sie z nimi skontaktowac :( moze czegos nie zauwazylam, jak cos wiesz motylku to napisz :D
moj mail [email] pozdrowionka :)
Jeśli jakaś rodzina ci się spodoba, to dodajesz ją do swojej Hot List i jest szansa, że odpowiedzą i złapiesz kontakt. Maila raczej ci nie przepuszczą, bo to wbrew regulaminowi.
moglabys mi podac to forum? jestem zainteresowana. z gory dziekuje.
[gg]
Witam,
Czy mogłabym dostać adres tej stronki, jestem na etapie szukania rodziny z Irlandii, ew. z Anglii.

Pozdrawiam
[email]
Hej! Korzystałam ze strony www.greataupair.com.... naprawdę rzetelnie zrobiona, to prawda, że dla zdobycia wnikliwszych info trzeba sięgnąć do portfela ale ja np. będąc zalogowana ok. pół roku otrzymałam oferty kilku rodzin i to one wykupiły abonament dzięki czemu sami dotarli do mnie i dalsze mejlowanie było możliwe dzięki nim. Wyszukaj intersujące Cię rodziny i dodaj do hot listy lub sama odpowiedz- zwykłym potwierdzeniem lub odrzuceniem, które jest tam dostępne- na czyjeś zaintersowanie Twoją ofertą. Życzę powodzenia...
hej możesz mi podać adres tego forum dla au pair?moje [gg] jestem zainteresowana wyjazdem do USA ale najpierw musze troche o tym poczytać z tej właściwej strony:)no bo biura zawsze wszystko chwalą:)
pozdro
Hi, właśnie zamierzam się zalogować na stonce greataupair i dlatego też mam małe pytanko do bardziej doświadczonych forumowiczek. A mianowicie nie bardzo rozumiem znaczenia zwrotu "Years of childcare experience required" pojawiającego się w formularzu. Bardzo proszę o podpowiedz. Z góry dzięki.
Hej
[email]
jak mam się skontaktować z rodziną która wybiorę?
to znaczy, ze wymagają doświadczenia w opiece nad dziećmi :) pozdrawiam, papa, powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa