czapka z glowy jak mi to przetłumaczycie!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

witam,krótko ...niedawno słuchałem spotkanie autorskie jednego z profesorów UG .I on mówi : czy moje wkurwienie jest niej ważne jej wkurwienia?
Moja prośba o pomoc - jak to przetłumaczyć ? jak ten rzeczownik przetłumaczyć ''wkurwienie"?
z czasownikiem nie mam problemu .można powiedzieć : something pisses you off albo to be pissed off inna forma to zwyczanie to be fucked off albo something fucks you off.
feeling pissed off
dzięki więc mam pierwszą propozycję WKURWIENIE - feeling pissed off...............hmm może ktoś jeszcze ma coś ciekawszego?
np: ....the fact of me being pissed off
dziekuję ponownie ..........ale ciągle nie to .podajecie mi wyrażenie z czasownikiem a jak szukam rzeczownika wkurwienie ............czyli podobnie jak w przykładzie to be happy a rzeczownik to happinessalbo to worry a rzweczownik to a worry albo worries ( Money is a big worry for me).
skad pewnosc, ze jest taki rzeczownik?
jest rzeczownik 'ire' - ale czy to oznacza 'wkurwienie' w tym samym sensie to nie jestem pewna.
TERRI rzeczownik IRE oznacza anger .Ja szukam wulgarnego odpowiednika tego wyrazu.
MG no własnie nie mam pewności stąd pytanie .może faktycznie nie ma odpowiednika w języku angielskim .więc szukam ...........
I can't think of any equivalent - can any other native speakers solve this one? It might well be that there is no direct equivalent of this noun.
Maybe the asker needs a nonce word then? Like, let's say, "Is my fuckdignation..." :)

p.s. Wait, she can either make a formal request for such a 'noun' to some funny farm.
edytowany przez savagerhino: 18 lut 2013
Ha ha - that's a MUST have new word! Nice one :)
Temat przeniesiony do archwium.