Prośba o przetłumaczenie tekstu na angielski

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam, mam wielką prośbę o przetłumaczenie poniższego tekstu. Jest mi potrzebny na jutro. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam ;)


Moja historia z wakacji

Zbliżały się wakacje. Bardzo się cieszyłam, ponieważ chciałam trochę odpocząć od szkoły. Z myślą o tym, że już niedługo wyjadę wraz z moją rodziną na cudowny wypoczynek nie mogłam się doczekać.

Nareszcie nadszedł ten dzień. Wstałam wtedy wcześniej niż zwykle, ponieważ musiałam się jeszcze spakować. Gdy zjadłam śniadanie i byłam już ubrana poszłam do mojego pokoju, wyciągnęłam walizkę i zaczęłam wyjmować ubrania z szafy. Musiałam też pomyśleć o stroju kąpielowym, bo wybieraliśmy się nad morze. Wzięłam ze sobą strój kąpielowy, kilka moich ulubionych koszulek, spodenki oraz inne ubrania. Gdy byłam już gotowa do wyjazdu została tylko jedna rzecz. Musiałam pożegnać się z babcią i dziadkiem. A więc poszłam po mojego brata i razem udaliśmy się do dziadków. Babcia powiedziała żebyśmy na siebie uważali i wraz z dziadkiem przytulili nas. My z Szymonem (tak ma na imię mój brat) wróciliśmy do domu gdzie czekali już na nas rodzice. Mama powiedziała, żebyśmy poszli już do samochodu więc zrobiliśmy to. Tata spakował jeszcze walizki i ruszyliśmy.

Jechaliśmy cztery godziny. Czas upłynął nam bardzo szybko. Dojechaliśmy na miejsce.
-Jak tutaj pięknie! - krzyknął mój brat.
-To prawda. - odpowiedziałam.
Poszliśmy po klucz do domku, który wynajęliśmy na ten czas. Wnieśliśmy jeszcze walizki i czym prędzej poszliśmy na plażę. Zajęliśmy miejsca i poszliśmy kąpać się w morzu. Po jakimś czasie musieliśmy coś przecież zjeść więc postanowiliśmy pójść do restauracji, która była kilka kroków z plaży. Ja i Szymon zamówiliśmy frytki, a rodzice „Danie Dnia”. Gdy wszyscy zjedliśmy z powrotem wróciliśmy na plażę. Kąpaliśmy się,opalaliśmy i graliśmy w piłkę przez cały pozostały dzień. Gdy robiło się już ciemno wróciliśmy do domku.

Byliśmy tam jeszcze pięć dni. To był wspaniały czas spędzony z rodziną. Ten wyjazd na długo pozostanie w mej pamięci.
Dzisiaj chyba nie jest Prima Aprilis.....:-)
My nie jesteśmy biurem tłumaczeń. Przełóż sama i wklej tu do sprawdzenia.
edytowany przez Aaric: 28 lut 2017
@Olcia

Pisz od razu po angielsku i zapomnij o tym polskim tekscie. Uzywaj krotkich, prostych zdan np. Pojechalam z rodziną na wakacje nad morze. Było słonecznie. Caly dzien spedzalismy na plazy itp.
Cytat:
Summer was coming. I was happy because I needed to take a break from the school. I couldn't wait to go on holidays with my parents and spend some together.

At last. I woke up earlier than usually because I had to pack my stuff. After I finished my breakfast and already dressed up I went to my room, took my suitcase and i started taking out my clothes. I knew that we are going to a beach so I packed my swimming costume, a few t-shirts, shorts and other clothes. When I was finally ready to go only one thing left. I had to say goodbye to grandma and grandpa. So I went to my brother and we went to our grandparents. Grandma told us to be careful and gave us a hug. Me and my brother Szymon came back to our house where our parents were waiting for us. Mom told to us to get into the car. So we got in the car. Dad loaded our stuff into the car and we left.

We were going for 4 h. Time was passing quick. We finally arrived.
- How nice ! My brother said
- That's true- I replied

We went for the key to the house which we rented. We left our stuff in the house and quickly headed to the beach. We found a spot and went swimming in the sea. After a while we decided to eat something so we went to a restaurant not far from the sea. Me and Szymon ordered french fries and our parents had Today's special. After we have finished eating we came back to the beach. We were swimming, sunbathing, playing a ball for the rest of the day. When it was getting dark we came back to our house. We stayed there for 5 more days. It was a wonderful time spent with my family. I will always remember it.

:]
edytowany przez big.f00t: 01 mar 2017
@bigfoot

mnostwo bledow
grac w pilke - play a ball? Smiechu warte
I was happy because I needed to take a break from 'the' (niepotr) school. I couldn't wait to go on holidays with my parents and spend some (cos tutaj brak) together.

I woke up earlier than usually because I had to pack my 'stuff' (co to dokladnie znaczy?). After I finished my breakfast and already dressed 'up' (niepotr) I went to my room, took my suitcase and 'i' (duza litera) started taking out my clothes. I knew that we 'are' (zle slowo) going to a beach so I packed my swimming costume, a few t-shirts, shorts and other clothes. When I was finally ready to go only one thing (cos brak) left.
'Me and my brother Szymon' (jest przyjete ze mowimy/piszemy My brother S & I) came back to our house where our parents were waiting for us. Mom told 'to' (niepotr) us to get into the car.

We were going for 4 'h.' (w calosci) Time was passing 'quick' (zla czesc mowy).
'Me and Szymon' (S & I) ordered french fries and our parents had Today's special. After we 'have' (zle slowo) finished eating we came back to the beach. We were swimming, sunbathing(,) (zamiast przecinka slowo 'and') playing 'a' (niepotr) ball for the rest of the day.

Troche trzeba nad tym ppracowac.....
edytowany przez terri: 01 mar 2017
grac w pilke - play a ball? Smiechu warte play with a ball. Z czego sie smiejesz ? to nie jest az taki blad.

dress bez up (dress up znaczy ubrac sie formalnie)
bez have tam ...
quickly zamiast quick.
bez to przy she told us.

Nie przeczytalem tego po napisaniu.
Powiedzieliscie ze nie pomozecie... to nie badzcie hipokrytami ... to dlaczego teraz POMAGACIE?
>>> to dlaczego teraz POMAGACIE?
dlatego, ze nam wolno to robic....kiedy chcemy...
Cytat: big.f00t
play with a ball

wciąż źle.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia