List - błagam o pomoc w napisaniu...

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Hej!
Jestem tu nowy więc jak coś nie tak to nie moja wina:P
Błagam Was o pomoc bo angielski mi nie idzie mam same 1 i napisaniem tego listu mogę się poprawić...
Wiem że niektórym to idzie i napisanie takiego listu to błahostka więc bardzo bym prosił o pomoc albo ew. przetłumaczenie co ja mam napisać...
Zadanie jest zeskanowane z książki tu>>>http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/778b3bc412833d77.html
Chodzi o zadanie 29 podpunkt c) niżej jest plan jakiś listu a w 28 przykład.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc
Zasada na tym forum jest taka, że ty piszesz zadanie sam - po angielsku, a ktoś może ci je potem poprawić. To jest pomoc. Napisanie zadania za ciebie pomocą nie jest, bo ty się z tego nic nie nauczysz.
Ale ja nic nie umiem... To chociaż powiedzcie o czym ten list ma być to moze napisze
W zadaniu masz napisane, że masz użyć planu poniżej i dowolnych dwóch punktów z tabeli, by napisać list z radami dla Johna. List z zadania 28 a) może być dla Ciebie wzorem do pisania. 1[tel]słów.
Czyli mam napisać mu żeby nie kłocił się z sąsiadem tylko zrobił to i to (czyli te z przykładu?)
Tak, dwa wybrane punkty z 28 b).
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą