LCCI - ważność certyfikatu???

Temat przeniesiony do archwium.
Czy to prawda, że certyfikaty LCCI tracą swoją ważność po trzech latach? Pytanie kieruję, do tych którzy je posiadaję, żeby sprawdzili na dyplomach lub do tych którzy mają pewną wiedzę na ten temat.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Certyfikaty nie traca waznosci. Skad ten pomysl? Pozdrawiam
Też tak myślałam. Ale ostatnio zastanawiam się nad zdaniem certyfikatu z języka biznesowego i szperając po internecie zauważyłam na dyplomie LCCI dwie daty:
1. Date of issue
2. Date valid until (3 lata po pierwszej dacie).

Dlatego proszę o informację na ten temat.
faktycznie sa jakies certyfikaty z angielskiego wazne 3 albo 2 lata, ale zawsze myslalam ze to TOFEL, a ztego wynika ze 3 lata tez LCCI ale to jest certyfikat Cambridge a one sa bez terminu waznosci niby , co jest grane nie roumiem
Teoretycznie certfikaty ważne są bezterminowo, ale oznaczo to tylko, że można je oprawić w złote ramki i powiesić nad łóżkiem.

Pracodawca natomiast przyznając uznaniowy dodatek za znajomość języków honorować je wg własnego uznania. Nawet CPE zdany na "A" może okazać się niewystarczający jeśli jego posiadacz przez pięć lat nie miał praktycznego kontaktu z językiem, nie napisał żadnego listu biznesowego, nie prze czytała żadnego artykułu ekonomicznego i nie przeczytał żadnej książki.

Dodatek językowy jest wypłacany "za gotowość". Pracodawca musi mieć zaufanie, że jeśli poleci pracownikowi napisać po angielsku list diś o 15.45, to jutro o 8.30 będzie go miał w sekretariacie. I tylko to będzie świadczyło o znajomości języka.
Z tego co wiem, to LCCI nie jest egzaminem Cambridge
Dziękuję za odpowiedzi. Czy mógłby napisać jeszcze ktoś kto już posiada certyfikat LCCI? Proszę, zobaczcie jak to wygląda na waszych dyplomach.

Dziękuję
mam certyfiakt LccI - zrobiony w maju tego roku i nie ma na nim zadnej daty wazności - wyluzuj :) pozdrawiam K.
A ja dzwoniłam do szkoły i LCCI ma termin ważności 3 lata. Na dyplomie jest napisane: Date valid until:.......

Pozdrawiam
Nieprawdą jest , ze TOEFL jest ważny 2 lata. Przez 2 lata sa trzymane wyniki TOEFL w bazie danych ETS w Princeton, po upływie tego czasu są usuwanie i jeśli jakś organizacja zechce zweryfikować czyjś wynik/certyfikat TOEFL to nie będzie tego mogła uczynić
czy to prawda? że jest wazny 3 lata????? ztego co widze to ten certfikat sie liczy przynajmniej w mojej pracy, własnie zaczełam go robić, prosze potwierdzcie mi to
ja swój LCCI EFB 3 LEVEL odebrałem wczoraj i żadnej daty ważności nie widzę
Ja odebralem dziasiaj MOj LCCI 3 i zadnej daty waznosci nie widze.Pozdrawiam
Spox daty waznosci na LCCI nie ma. Moj zrobiony w czerwcu 2005 :)
Witam.mam pytanko czy LCCI jest faktycznie honorowany?Czy warto podchodzić do tego egzaminu?
tez mnie to interesuje...lepiej zdawać FCE czy LCCI? i jak jest z pozimem...tzn. jakiemu LCCI odpowiada FCE??bede wdzięczna za odp.
LCCI3 odpowiada z tego co wiem CAE ale tylko poziomem trudnosci bo przeciez tresc jest calkiem inna,pozdrawiam:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa