Dialog

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc w przetłumaczeniu dialogu
AZ: A co u Ciebie?
AA: U mnie ostatnio same zmiany
AZ: Jakie zmiany?
AA: Zrezygnowałam z pracy i zamierzam otworzyć własną firmę
AZ: To wspaniały pomysł, co to byłaby za firma?
AA: Chciałabym otworzyć firmę transportową
AZ: Naprawdę? Dlaczego akurat firmę transportową?
AA: Ponieważ ten sektor rynku coraz bardziej się rozwija i rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe.
AZ: Muszę z Tobą zgodzić. Opowiedz mi czym dokładnie będzie zajmować się Twoja firma?
AA: Chcę realizować przewozy drogowe ładunków na terenie całego kraju. A zarazem stawiać na jakość i solidność świadczonych usług.
AZ: A gdzie będzie znajdować się Twoje biuro?
AA: Biuro spółki będzie w centrum miasta Kielce.
AZ: A ile zamierzasz zatrudnić pracowników?
AA: Chcę zatrudnić 10 osób którzy będą ambitni i zafascynowani transportem specjaliści, którzy odznaczają się ogromnym doświadczeniem oraz twórczym podejściem do rozwiązywania złożonych zadań.
AZ: Ciężko znaleźć dobrego pracownika
AA: Masz całkowitą rację! Ale mam nadzieję że uda mi się stworzyć profesjonalny zespół
AZ: A jak będzie wyglądał Twój gabinet?
AA: Chcę mieć duże biurko, na którym będę mieć swoje przybory, dokumenty i oczywiście zdjęcie mojej rodziny
AZ: A masz jeszcze jakieś dodatkowe życzenie odnośnie Twojej firmy?
AA: Tak muszę mieć swoje własne miejsce parkingowe ponieważ w poprzedniej pracy miałam problem z miejscem parkingowym i zawsze przez to spóźniałam się do pracy
AZ: Też muszę o tym pomyśleć kiedy otworzę kancelarię. A masz już jakieś logo firmy?
AA: Jeszcze nie ale myślałam o strojach służbowych, chciałabym żeby każdy pracownik na dany dzień miał taki sam kolor marynarki
AZ: To wspaniały pomysł! Moja siostra jest krawcową więc mogłaby uszyć takie marynarki
AA: O to świetnie!
AZ: A kiedy zamierzasz otworzyć swoją firmę?
AA: Myślę że za 3 miesiące bo jak na razie jestem zawalona po uszy dokumentami które są potrzebne przy otworzeniu firmy.
AZ: Na pewno sobie poradzisz. Zawsze wkładasz całe serce w to co robisz.
AA: Dziękuje bardzo.
AZ: Muszę lecieć bo spóźnię się na autobus
AA: Do zobaczenia!
wpisz tu samodzielnieprzetlumaczony przez siebie dialog, to moze ktos pomoze

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa