Kto jutro zdaje BEC Vantage?

Temat przeniesiony do archwium.
Kto jutro zdaje BEC Vantage na Bobrowieckiej w Warszawie? Pozdrawiam
Hej i jak Ci poszło? Zamierzam zdawać ten egz ale jesienią.
Mozesz napisac z jakich podreczników sie uczyłas i czy jest szansa dobrze przygotowac sie do tego egzaminu bez kursu przygotowawczego?
Pzdr,
G.
Cześć, poszło tak średnio, jedno lepiej drugie gorzej więc powinno się zrównoważyć. Przygotowywałam się z moją korepetytorką z książki "Pass Cambridge BEC Vantage" wydawnictwa Summertown Publishing. Ciężko mi radzić co do sposobu przygotowania się do takiego egzaminu. Uważam że samemu ciężko bo nikt Ci nic nie wytłumaczy i nie poprawi błędów w mówieniu, klucz z odpowiedziami tak naprawdę nic nie daje. No ale są pewnie tacy co potrafią się samemu przygotować. Życzę powodzenia. Pozdrawiam
Dziekuję serdecznie za odpowiedz. Kupiłam taką samą książke.
Życzę powodzenia.
hej,ja zdałam BEC Vantage w 2005. Przygotowywałam się z różnych książek ale bardzo pomocna okazała się BEC Vantage Masterclass. Dodatkowo robiłam dużo ćwiczeń na słownictwo z Business Ebglish Vocabulary in Use (zarówno z części intermediate jak i advanced) - bardzo polecam. Poza tym biorąc pod uwagę ograniczoność czasu na egazminie dobrze jest przygotowując się robić testy na czas np. ze stoperem. No i dużo pisać bowiem na części writing 45 minut to niezbyt wiele na 2 zadania. Najlepiej więc mieć już przygotowanych kilka gotowych zwrotów, które można w zależności od sytuacji użyć.rnrnPozdr,rnrnAga
Dzieki -bardzo mi pomogłas-ja licze tez na moja wiedze ze studiów (miałam business english)-korzystalismy z English for Business Stusies -Ian MacKenzie
Pozdrawiam.G.
Temat przeniesiony do archwium.