słownik bussiness

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję dobrego słownika business english z zagadnieniami finansowymi biurowymi itp czy ktoś może mi polecic jakiś?
kupilem kiedys dobry slownik w makro: biznes w 11 jezykach za 15 zlotych. redakcja barry sandoval, ponad 20 000 hasel, ponad 2[tel]tlumaczen, twarda okladka, taki czerwony
Najlepiej zakupić slownik ang-ang wydawnictwa Longman.
Fajny jest slownik ang-pol tematyczny - Ekonomia - S. France, P.Mann,B.Kolossa
Tez widziałam ostatnio słownik BE Longamana, wydawał się być całkiem do rzeczy.

Są też słowniki wyd. Branta oraz nowy, bardziej finansowy C.H. Beck (upiornie drogi). Był też jeszcze niedawno słownik PWE, stare wydanie, ale całkiem dobry. Najtańszy z nich wszystkich, moze go gdzies jeszcze dostaniesz.
no tak oprocz longaman jest jeszcze oxford (kilka!)i collins, ale ktory najlepszy nie wiem...
moim zdaniem warto wydać 129 -a w skięgarniach internetowych nawet taniej na słownik Beck'a - przynajmniej ścisła terminologia a nie mielenie w kółko podstawowych pojęc.

wojtel
Roman Kozierkiewicz Dictionary of finance terms for professionals -napisany przez faceta z 20 letnim doswiadczeniem, ktory kilka lat spedzil w stanach. godny podziwu
www.findict.pl
Mowisz o tym slowniku: English-Polish and Polish-English Dictionary of Business Terms ??
Z tego co widze to on jest 2 tomowy i kazdy po 160zl.
Temat przeniesiony do archwium.