pomocy:(

Temat przeniesiony do archwium.
jestescie pewni ze wyniki podane na tej stronie sa na pewno takie jakie byc powinny? wpisalam swoj nr i wypadlo mi D, chociaz na listeningu speakingu i readingu poszlo mi super writing nie najgorzej a use of english srednio... pomocy.. da sie w ogole cos zrobic?
Wlasnie sprawdzialam i dostalam BBBB. jestem bardzo szczescliwa. pozadrawiam
No pieknie ktos napisal! Ze dostal B i jest super szczesliwy pod kims, kto niezbyt ma powody do radosci, bo D to najgorsza i najbardziej bolesna ocena jaka mozna dostac z tego egzaminu!

Mam nadzieje, ze w Twoim przypadku, droga B-kolezanko sie pomylili i dostalas D! Albo jeszcze gorzej!

Przynajmniej zycze Ci tego z calego serca! Za taka bezczelnosc! Ktos tu oczekuje jakiegos pocieszenia, a Ty znlazlas sobie kolejne miejsce do chwalenia!


**********************************************************

Nie martw sie - poczekaj na list - co na papierze to na papierze!
Trzymam za Ciebie kciuki! Pozdrowienia!
O własnie... Mam pytanie: czy te wyniki są wiarygodne? Czy zdarzaja sie pomyłki?( zdarzyły sie komuś?) Żeby nie było tak , że sie człowiek cieszy( lub smuci) a tu sie okazuje ....że jest inaczej....
Sprawdź, czy wybrałaś z listy dobry ośrodek egzaminacyjny i czy wybrałaś z listy na pewno FCE (no i sam nr sprawdz).
No właśnie czy zdarzają się pomyłki? Bo wg strony internetowej mam A a jest to niemożliwe po prostu. Niemożliwe, sesja, nic się nie uczyłam a po speakingu i listeningu myślałam że nie ma sensu pisać reszty.
I przepraszam jeżeli uraziłam kogoś kto ma D.
Tfu, CAE - nie zauwazylem, ze to nie to forum ;)
Nie zamartwiaj sie z takiego powodu z tego co patrze to w miom osrodku duzo ludzi jednak nie zdalo, exam byl trudny; a co na papierze to na papierze, wiem ze w razie czego mozna reklamowac jak jestes pewna tych czesci i to chyba nie kosztuje nic ale to trwa wiec co szkodzi ale jak to wyglada to nie wiem Pzdr
hmm...obawiam sie,ze jest to kwestia Twoich subiektywnych uczuc po egzaminie.W moim przypadku bylo podobnie bo tez liczylem ze raczej na 100 proc. zdam ten egzamin...a tu zonk i to cholerne D. No nic nie mozna sie zalamywac i nalezy dalej tyrac i rzezbic jezyk,zeby nastepnym razem bylo B albo A (jesli oczywiscie bedzie ten nastepny raz:/).Pozdrowienia dla wszystkich co zdali jak rowniez dla tych ktorym naprawde niewiele braklo do zdania.
Dzięki za pocieszenie... mam nadzieję, że jednak się pomylili... jeśli na papierze będzie inaczej, to jednak będę reklamować... modlę się, żeby się pomylili
pewnie ze nie warto sie martwic, z tego co sie dowiedzialam to oni sa zobowiazani do sprawdzenia testu jeszcze raz przy reklamacji, ale i tak nie ma w to wgladu bo oni to robia w UK, po prostu ten test naprade byl trudny i jest to jakies dowiadczenie, sa gorsze problemy niz ten pozdr
no i smuteczek.tez należę do grona posiadaczy D i czarnych mysli.a niech to....ale cóż trzeba dalej kuć te słówka i do grudnia...pozdrawiam wszystkich
Pozytywne myślenie i ciężka praca muszą przynieść efekt. Nie popadajcie w rezygnacje tylko się jeszcze troszke zmobilizujcie i exam jest Wasz w grudniu - byle bez nerwów. Trzymam mocno kciuki!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

FCE - sesja letnia 2005