Statements of results w Łodzi

Temat przeniesiony do archwium.
czy Łodziaki juz dostali swoje S. of R., bo ja czekam i czekam - niby mozna wyniki sprawdzic na str. ale co napisane to napisane :)

najpierw to opoznienie w publikacji wynikow, a teraz w ich wysylaniu - wstyd!!!
ja wczoraj bylam w "wawrzonku" i odebralam swoje statement of results. jesli ciebie na ezgamin zapisywala szkola jezykowa to wyniki dostala wlasnie ona. do domu ich nie dostaniesz. jesli zapisywales sie sam- be patient.
pozdr
na egzamin zapisywalam sie sama ;)

"be patient" - dobre sobie ;) - jak czytam ze w innych miastach dostali juz 12.08 to mnie krew zalewa. A w szkolach jezykowych to pewnie sami poszli po te wyniki. No ale placimy za egzamin tylko 540 zl wiec jak smiemy wymagac pospiechu...
no ok, masz racje, mnie tez zzerala ciekawosc co i jak ;) najsmieszniejsze ze jak zobaczysz wyniki to sie pewnie rozczarujesz... ze tak niewiele one mowią. nie ma na co czekac, mowie ci ;) do tego w moim przypadku wyniki sa dosc dziwne. writing mi poszedl najgorzej a zawsze lubilam pisac i moje prace byly oceniane bardzo dobrze. use z kolei poszedl mi na poziomie exceptional co wg mnie jest raczej niemozliwe biorac po uwage fakt ze wiem jakie bledy zrobilam....
a wiec jeszcze raz be patient ;)
pozdr
mi tam bardziej chodzi o to, ze bede miala na papierze, ze zdalam niz o to jak zdalam :)
Jestem z Łodzi i dzis dostałem SOr . Zdałem na C (: i jestem z tego bardzo zadowolony !!!!
Temat przeniesiony do archwium.