odwołanie z E

Temat przeniesiony do archwium.
jest sens odwolywac sie z ocena E? kuirde napisalem writing tak dobrze ze bylem tak z siebie dumny a tu przyszlo mi ze weak najnizej :( to samo eng in use. cholera
szczerze powiedziawszy to ja nie widze sensu odwolywania sie od E. i tak ci nic to nie da. sorry.
nie lepiej podejsc drugi raz? i lepiej sie przygotowac?
No jeżeli dla kogoś ponad 500 zł to mało to jasne że lepiej podejśc raz jeszcze... Swoją drogą to zrozumiałe, ale i smutne, że nie ma żadnego wglądu w te egzaminy... Trudno coś poradzić - ja nigdy nie mam podejścia "na pewno poszło mi genialnie", więc sama bym się pewnie nie odwoływała...
Na co ci to? FCE na a czy na f, nie ma zadnej roznicy. I to i to gow$% warte. 500 zl juz w bloto wywaliles, czas sie zrechabilitowac i zapomniec o tym wsiarskim papierku.
POzdro
a ja mam pytanie: nei zdalam bo mailam Ern no ale dzis mi przyszlo statement of results i wg tego powinanm miec D no bo tylko jedna rzecz mialam weak, 3 ok borderline i speaking na C...wiem ze to nic nie zmieni ale sama swiadomosc ze to nie E juz mnei lepiej motywuje do nastepnej sesji :) i ja nie wiem jak oni to licza
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa