Statement of Results - dyskusje :)

Temat przeniesiony do archwium.
Dzisiaj stalem sie dumnym posiadaczem Statement of Results z tegorocznej letniej sesji CAE, z potwierdzeniem mojego wymarzonego A :) Jako ze wiem, iz przynajmniej niektorzy rowniez otrzymali juz te dokladniejsze wyniki, proponuje o nich podystkutowac, skonfrontowac, jak ktos ma czym moze sie pochwalic :)

U mnie to wyglada tak:
Reading - w polowie miedzy exceptional a gorna krawedzia wykresu :) tak jak sie spodziewalem
Writing - maksymalna porazka, nie wiem czemu, chyba ze naprawde wnikaja w skreslenia itd. ale czasami nawet zdazaly mi sie band 5 (!) na kursie... no i tematy mi podeszly calkiem, a tu taka sama sytuacja jak rok temu z FCE, niemal identyczna, Writing tuz ponizej borderline :/ jestem niezadowolony z tej czesci
English in Use - tym to bylem zaskoczony, nigdy ponad 80 % sie nie wychylalem raczej, a jakos specjalnie latwy nie byl, a tu prosze powyzej exceptional... jest progres, wiec sie ciesze :)
Listening - tak jak sie spodziewalem, identyczna sytuacja jak z readingiem :)
Speaking - dokladnie jak z FCE, tuz powyzej good, standardzik jestem chyba po prostu przecietny w te klocki :P

poza zgrzytem z writingiem jestem niesamowicie szczesliwy :) jak znajde czas pobawie sie w symulacje jak te paski przekladaja sie na procenty, jezeli ktos orientuje sie jako tako w matmie tez proponuje zeby cos takiego zrobil, porownamy wyniki :) pzodrawiam

« 

CAE

 »

FCE - sesja letnia 2006