CAE writing

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Moje pytanie chciałabym skierowac do osób, które uczą się lub uczyły same do CAE. Chodzi mi szczególnie o writing. Zastanawiam się od czego powinnam zacząc. Mam książkę V.Evans i na niej zamierzam się głównie oprzec, ale nie potrafię znaleźc punktu zaczepienia. Może ktoś miałby jakieś sugestie. Będę niezmniernie wdzięczna;-)
To stanowczo za mało,polecam książkę Michaela Vinca-Advanced Language Practise wydawnictwa Macmillan po przerobieniu obu książek przygotowana będziesz dobrze tylko do Use of English,najlepiej jak byś dokupiła sobie coursebook do CEA a jeszcze lepiej do CPE,a do pisania wogóle coś osobnego bo w książkach do CEA jest ono słabo zrobione,polecam książkę ALice Ohimy -Academic Writing albo po prostu jakiś Proficiency Writing,powodzenia-listę słówek możesz znaleźć na tej stronie,wejdź na naukę,potem tam gdzieś są słówka z egzaminów praktycznych
Dziękuję Ci bardzo za rady. W zasadzie mam książkę Vince'a, mam też coursebook CAE - Focus on advanced english i The Cambridge CAE course oraz Grammar and Vocabulary for CAE and CPE i troche innych materiałów. Z UoE czy readingiem nie mam większych problemów. Chodzi mi w zasadzie o to, że przygotowując się zupełnie sama do tego egzaminu nie wiem jak zabrac sie za writing. Dlatego kupiłam książkę V.Evans ale nie potrafię zacząc, nie wiem jak, nawet z tą książką, zabrac się do writingu;-(

« 

Pomoc językowa

 »

Ogłoszenia