listening wersja b

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!Ja pisalam grupe B wczoraj w Wawie.I nie wiem jak dla was ale dla mnie czesci 3 i 4 to byla masakra. Listening zawsze byl moja ulubiona czescia i calkiem niezle mi zawsze szlo ale wczoraj.....tragedia.W czesci 4 speaker 1 wybralam ze pomaranczowy ma cos wspolnego ze srodowiskiem i ze byla to dekoracja na jej slubie, speaker 2: tu chyba wybralam kitchen equipment i ze w latach 30 refreshing,speaker 3: textile buyer i ze ludzie musza byc careful jesli chodzi o dobor kolorow, speaker 4:technika malarska i ze to bylo unsettling(to strzelalam wiec pewnie jest zle) a speaker 5:strong and weak colors i ze cos tam z u niej w kraju ludzie bardziej dbali o to (i z tym mam problem bo mialam wczesniej cos ze srodowiskiem ale w ostatnim momencie zmienilam) :) Jesli chodzi o part 3 to: w pierwszym wybralam odp z dzieckiem ale teraz mysle ze to chyba byla inna, potem ze powinna trzymac sie tylko bycia comedian, i nastepne ze kobiety moga sie zalamac, ze woli to od aktorstwa bo jest bardziej relaxing,ze cos tam watching people pomoglo jej w napisaniu ksiazki, i reszty niestety nie pamietam...napiszcie swoje odpowiedzi to porownamy....pozdrowienia
ja też miałąm wersję B i trochę się "zgasiłam" gdy zobaczyłam 2 testy na koniec...już wolałam jakies dobieranki ale nietesty!!!mam podobne odp do twoich :) wiec może akurat są dobre :))). tylko nie wiedzialam co z robic z tym pomaranczowym w ostatnim pytanku: czy strong and weak colours czy jednka ten klimat... (w koncu napisalam ze klimat...strzał-odruch) w 3 czesci tez mam dziecko, ale boję się ze chodziło o cos innego (bo ta odp jakos tak za wyraźnie brzmiała ;) ) nie wiedzialam do czego potem wrocić, słuchając 2 raz... wiec tak średnio... zwłaszca ta cz 3. za to nadrobię czescią 1 i 2 listeningu bo porównałam odp i isę pokrywają z odp innych :D:D:D. więc może nie tak najgorzej :)
Też miałam wersję B i nie jestem zadowolona :(
Wielu rzeczy już nie pamiętam, ale w części 3 nie o dziecko chodziło, ale o brak instant reaction, sądzę.
Cześć, w części 3 wydajemi się, że chodziło o brak instant reaction. Reszta odpowiedzi jak u ciebie. W części czwartej niektórzy mówili strasznie, ja wybrałam, że ona była modelką i ludzie muszą być careful z kolorem, ale ale to w całości zgadywałam, bo nic mie szczególnie nie pasowało. A, pierwsza facetka mówiła, żę kwiaty pomarańczy są wszędzie w jej kraje, są common. W czwartym technika malarska, ale odniosłam silne wrażenie że podobał mu się ten obraz! W piątym strong and weak colours, ale drugiej odpowiedzi nie byłam pewna, też chyba, że pomarańczowy dobrze wygląda w niektórych środowiskach. Pozdrawiam, i tak dowiemy się prawdy za dwa miesiące ;-)
ja sie zalamalam po tym listeningu,zawsze lubilam te ostatnie zadanie(dobieranki) i zawsze mialam tam 100% a tu taka masakra...powiedzcie czy przy tym plumberze ona mowila neighbours and friends?i nie uslyszalam nazwy tego klubu w drugim,aha i fontanna nie wiedzialam jak sie pisze....w 3 tez powiedzialam ze chodzi o dziecko i reszta chyba tak samo,aha i powiedzialam ze ona woli byc comedian bo moze decydowac gdzie wystepuje(ona chyba cos takiego mowila ze nie lubi podrozowac w deszczu itd)w 4 mialam podobnie,tylko powiedzialam ze ludzie czuja sie more confident w pomarnacz(pewnie zle)z obrazem tak samo,strong weak colours i ze kolory zaleza od klimatu.a jakie w ogole bylo drugie pytanie w ostatnim zadaniu bo nie pamietam?

« 

Nauka języka