Odwołanie od wyników CAE

Temat przeniesiony do archwium.
Mam bardzo ważne pytanie-- Właśnie dostałem wyniki CAE i niestety dostałem D. Czy ktoś z Was odwoływał sie od wyników tego egzaminu??? W sumie D to pomiedzy 55-59%-najgorsza ocena ktora mozna miec :-( Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek informacje. Ze strony British Council dowiedzialem sie ze istnieje mozliwosc reklamacji wynikow - na czym to polega? Z góry dziekuje za wszystkie informacje i gratuluje Tym Którzy zdali!!!
Jeżeli masz wątpliwości możesz złożyć odwołanie na adres: [email] Na twoim miejscu nie liczyłabym na jakąkolwiek zmianę wyników, z reguły są one wirygodne. Dostaniesz co najwyżej informację, że praca twoja została powtórnie sprawdzona i ocena jest jak najbardziej prawidłowa. Składałam kiedyś takie odwołanie i nic z tego nie wynikło.
Mam pytanie , o to jak sformułować takie odwołanie i czy rzeczywiście należy je napisać na skrzynkę e-mail, czy lepiej wysłać je pocztą? A jeśli pocztą to na jaki adres?
Reklamacja. która polega na ponownym sprawdzeniu wyników kosztuje 420 zł
Niestety, termin składania odwołań minął - są to dwa miesiące od rozesłania wyników przez Cambridge.

Są dwa rodzaje odwołań:
- prośba o ponowne przeliczenie punktacji (bezpłatna)
- prośba o ponowne sprawdzenie prac pisemnych (opcja płatna).

Takie odwołanie można złożyć przez macierzyste centrum egzaminacyjne. Wskazówki znajdują się w regulaminie, który każdy kandydat otrzymuje przy rejestracji.

Pozdrawiam,
Monika Chilewicz

« 

Redakcja

 »

Nauka języka