Callan.

Temat przeniesiony do archwium.
Napiszcie ludzie co sądzicie o tej metodzie jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminu. Nie udało mi sie zdać go teraz w czerwcu i zastanawiam sie głęboko cz iść znowu na jakiś kurs, czy skorzystać z Calllana czy wziąć lekcje prywatne. Dzieki za info, Kaśka.
Metoda Callana jest dobra na 1-2 pierwszych semestrów nauki. Jeśli nie zdałas egzaminu teraz, to pozostaje Ci tylko uczyć się 3-5 godzin dziennie niezależnie od kursu na jaki pójdziesz. Jeśli pójdzoesz na Callana, to powinnas się uczycć 7-9 godzin dziennie. Zadaniem metody Callana jest tylko rozgadanie studenta. Wszystkich innych sprawnosci trzeba uczyc sie dodatkowo.
Mnie sie udalo zdac FCE ucząc sie tylko metodą Callana,fakt że wcześniej
chodzilem na klasyczny kurs okolo roku tak wiec uwazam ze najlepszy schemat do zdania FCE to: 1-1,5roku nauki standardowa metoda dalej
Callan do konca dalej 3-4 miesiace rozwiazywania testów do FCE i wtedy
mozna zdawac ten egzamin,po drodze mniej wiecej od siodmego etapu
Callana mozna zaczac sluchac np BBC cos zaczac czytac po angielsku,
sukces na FCE gwarantowany.Ja zdalem wprawdzie na \"C\" ale najwazniej-
sze ze zdalem,zreszta dzien przed najwazniejsza czescia (papery 1,2,3)
mialem przerabany dzien w pracy,siedzialem do pozna w biurze i nie wypoczalem dobrze przed egzaminem. Generalnie jestem zadowolony z tej
metody,w moim przypadku zdala ona egzamin.
Pozdrowionka.
Dzieki za odp. tylko jak sie to ma do CAE ? Wydaje mi sie, ze Callan mnie nie przygotuje, wiec chyba wezmę lekcje prywatne. Jak mam sie nauczyc porzadnie do egzaminu jak tam ciagle sie tylko gada i powtarza nauczyciela...

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe