Testy - dają BARDZO dużo

Temat przeniesiony do archwium.
Ostatnio wypożyczyłam z biblioteki zbiór testów do CAE Longmana.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Zrobiłam parę testów, a dały mi naprawdę dużo.
1 unit tej książki plus sporadyczne rozwiązywanie testów w internecie w ciągu ostatniego miesiąca podciągnęło mi reading aż o 10,15%.
Teraz moja średnia to 84%, z czego się niesamowicie cieszę.
Czy Wam też tak "pomogły" testy?
Bo dla mnie rozwiązywanie ich i analizowanie odpowiedzi stało się zdecydowanie najlepszym ćwiczeniem przygotowawczym do CAE.
"Nieco" gorzej jest z English in Use, który, ku mojej rozpaczy, wciąż wacha mi się na granicy 60%, ale niemniej jednak robię postępy :)
Witam!
MAM DO ZAOFEROWANIA PAKIET AUTENTYCZNYCH TESTÓW DO FCE, CAE, TOEFL, BEC z ODPOWIEDZIAMI NA PŁYCIE CD za 15 PLN.
KOSZT PRZESYŁKI -
PRIORYTET 6 PLN, POLECONY 5 PLN, ZWYKŁA 4 PLN.

POLECAM WSZYSTKIM PRZYGOTOWUJĄCYM SIĘ DO TYCH EGAZMINÓW, NA PŁYCIE OPRÓCZ TESTÓW DODATKOWE MATERIAŁY ORAZ WSKAZÓWKI JAK ZDAĆ EGZAMIN.

Możliwy odbiór przez e-mail (kilka wiadomości lub 1 wiadomość spakowana), wówczas koszty wynoszą TYLKO 15 pln.

[email]

Oto listA testów:

FCE - jesień 2002
FCE - wiosna 2002
FCE - jesień 2003
FCE - wiosna 2003
CAE - jesień 2002
CAE - wiosna 2003
CAE - jesień 2003
TOEFL - jesień 2003
CERTIFICATE OF PROFICIENCY IN ENGLISH - wiosna 2002
BUSINESS ENGLISH CERTIFICATE - jesień 2002
Te testy mozna dostac za darmo na stronie gazety rzeczpospolitej - adres jest gdzies tu na forum.
Do paradise!
Wszystkie te testy są dostępne zupełnie za darmo na stronie Rzeczpospolitej...mozna sobie wydrukować...a Ty chcesz za to 15 pln...idź na inne forum i tam szukaj naiwnych!!! Ludzie czy Wy wszędzie musicie szukać debili, którzy zapłacą Wam kase?

Podaję adres http://www.rzeczpospolita.pl/tematy/testy-ang/

« 

Olimpiada języka angielskiego

 »

Pomoc językowa