Warszawiacy pomocy: księarnia

Temat przeniesiony do archwium.
Wyjeżdżam do warszawy na wycieczkę i chciałabym wpaść do księgani językowej po jedną rzecz, której nie mogę znaleźć u siebie w mieście. Pójdziemy na lodowisko, czy jest tam gdzieś obok księgarnia ????
Przeprasszam, że tu piszę, ale proszę powiedzcie mi
Ja sie za bardzo nie orientuje, bo nie jestem z Warszawy, ale tak mnie zastanawia - to w stolicy tylko jedno lodowisko?
Niestety nie mogę Ci podać adresu księgarni w pobliżu lodowiska. Ale koło dworca centralnego, a dokładniej prawie naprzeciwko jest księgarnia Longmana. Nieco dalej w Galerii Centrum jest duża księgarnia z dużym działem językowym. 2 przystanki metra od Dworca Centralnego w kierunku Kabat jest również księgarnia lingwistyczna. Jest kilka innych ale trudno do nich tafić.

Powodzenia.
Poszukaj na Allegro. W warszawie nie jedno lodowisko... Jakiej książki potrzebujesz? Może ktoś ma i może Ci odsprzedać... Albo napisz, na którym lodowsiku będziesz, to łatwiej będzie pomóc Ci.
oto chodzi, że na Allegro nie ma tego, czego ja chce. czekam i czekam i nic
Na www.isel.edu.pl można zamówić dowolną książkę nie tylko te które są tam w ofercie. Spytaj mailem, jeśli znajdą książkę u któregoś wydawcy to ci ją sprowadzą i wyślą. Good luck!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE

 »

Praca za granicą