Słownictwo - za łatwe??

Temat przeniesiony do archwium.
Przygotowuje sie do CAE i korzystam z takiej książki "English Advanced Vocabulary and Structure Practice" autorstwa Macieja Mataska. Jeśli ktoś korzysta z tej książki to może mógłby ocenić jej przydatność pod względem CAE?

Bo w sumie to nie wiem z jakiej książki oprócz tej mogłabym sie uczyć słownictwa (mam jeszcze testy Misztala ale słownictwo tam jest troszkę nieprzydatne, ale kiedyś wróce do tej książki).

English Vocabulary in Use mam ale tą starszą wersje (upper-intermediate&advanced)

A wiec czy Matasek nie jest aby za łatwy????

Pozdrowionka;-)
Ja też sie ucze do cae, ale korzystam z ksiązki Mataska "Słownictwo angielskie dla zaawansowanych", znasz to może?
To też mam. Całkiem, całkiem nawet. Tylko sama nie wiem czy to nie za łatwe, bo trudno mi określić poziom tych książek. Na tym "Slownictwie ang dla zaawansowanych" pisze z tyłu ze to dla FCE i CAE a na tej "English Advanced Vocabulary..." ze do Advanced and Proficiency czyli nawet wyżej jak CAE. No ale nie wiadomo czy to rzeczywisty poziom tych książek i dlatego pytam czy moze ktoś kto z nich już korzystał moze je ocenić.
No właśnie mnie też interesuje odpowiedź na to pytanie. Czy tą książkę warto kupić???

« 

FCE - sesja letnia 2005

 »

FCE - sesja zimowa 2005