CAE czerwiec 2013

Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna
Gratuluję :).
Do mnie wyniki właśnie dziś dotarły. Zdałem na A! :D Aż sam w to nie mogę uwierzyć. Wszystkie cześci poszły mi świetnie poza speakingiem.
Gratulacje! A grade to naprawdę spory wyczyn.
U mnie pustka, co pewno oznacza niepowodzenie, no ale cóż, w końcu tego się spodziewałem :)
edytowany przez jaskier88: 12 lip 2013
Gratuluje Wam wszystkim :) A gdzie pisaliście? Może zależy to od miasta. U mnie żadnych informacji o wynikach. Mam nadzieję, że będą soon bo czekam impatiently ;)
Ja zdawałem w województwie śląskim. Dostaliście e-mail'e bezpośrednio od Cambridge, czy ze swoich ośrodków egzaminacyjnych?
Od Cambridge. A rejestrowałeś się wcześniej na stronie podanej w lewym dolnym rogu Confirmation of Entry? Właśnie tam powinny być wyniki.
Ja zdawałem w Łodzi, więc to rzeczywiście może zależeć od ośrodka.
Tak, jestem zarejestrowany i sprawdzam wyniki tutaj: https://cambridgeesol-results.org podając swoje ID i hasło. Mogliby w końcu przygasić tę moją iskrę nadziei wysyłając wyniki.
Hej,
Ja również zdawałam CAE w czerwcu i też nie mam jeszcze wyników :(. Myślicie, że faktycznie to oznacza najgorsze?
Bez przesady. Napisane do 24 lipca to jakby nie było jeszcze ponad tydzień. Sądzę, żę to wszystko zależy od miasta zdawania.
Mam nadzieję. Ale mogliby już przesłać te wyniki ;).
Otrzymałam dziś maila z Cambridge. Jestem w szoku,loguję sie i .....YOUR RESULT IS A !!!! Huraaaa
U mnie nadal bez zmian, czyli brak wyniku.

Gratuluję ellada :)

W jakim województwie pisałaś?
ellada serdecznie gratuluję, wynik A to naprawdę coś ;)
U mnie też nadal cisza i zaczynam się już niecierpliwić.
Pisałam w Rzeszowie. Okropne to czekanie...wiem. Nie martwcie sie,mają czas do 24, dostaniecie maila od nich,że jest już wynik (pod warunkiem wcześniejszej rejestracji oczywiście)
Tak to prawda. Najgorsza jest świadomość, że inni otrzymali już wyniki, co teoretycznie oznacza, że też mogę je dostać w każdej chwili, chociaż z tego co czytam na forum to dostajecie wiadomości raczej w godzinach porannych.

Podejrzewam, że ta rozbieżność wynika z tego, że arkusze docierają do Uk w różnych terminach i te które dotarły najprędzej są sprawdzane w pierwszej kolejności. Najwidoczniej mój arkusz nie znalazł się w takiej grupie.

Pozdrawiam w szczególności wszystkich czekających ;)
edytowany przez jaskier88: 17 lip 2013
Dostałam dzisiaj w końcu maila. Zdałam, co prawda na C, ale i tak się cieszę ;).
No ja też. W końcu.
Gratuluję wam wszystkim :). Trochę was przetrzymali, współczuję, ale i tak dobrze, że nie kazali czekać do 24 ;).
Ja też dostałam dzisiaj maila. Zdałam na C. Zabrakło mi jeden punkt do B...:( Straszny niefart. trochę jestem zawiedziona, bo się przygotowałam do CAE intensywnie i próbne miałam w okolicach 80. Co jest dziwne mam Use of English prawie na maksa napisane ( najlepiej ze wszystkiego... ). Ale w sumie ważne, że zdane. Papier to papier i nikt nie patrzy czy A, B czy C.
Temat przeniesiony do archwium.
31-48 z 48
| następna