Tok CAE słownictwo, czy sie powtarza?

Temat przeniesiony do archwium.
Nie wiem za bardzo gdzie umiescic moj post z pytaniem, lecz zdecydowalem sie tutaj. JEst taka sytuacja, że zapisałem się do szkoły jezykowej i stwierdzili zebym poszedł na B2 od 3 semstru, czyli są w połowie ksiązki RDY FOR FCE. No i ja przejrzalem ta ksiazke no i widzę, że gramatyke to rozwiazuje i ją rozumiem lecz w słownictwie jest ciężej(po prostu wiecej materialu przerobili i i tak z 50% nie znam) czy to bedzie tak, że w dalszym toku kształcenia one sie juz nie powtorzą? czy powtorzą + dojdą jakies nastepne. Dalszy tok kształcenia, mam namysli, że chciałbym dojśc do C1 i probowac zdac Advanced, oczywiscie wiem ze na to potrzeba jeszcze z 2.5 lata.
Chodzi mi o to, czy nie bede mial po prostu zaleglości jako takich, bo nie mam czasu tego w roku akademickim nadrabiac tych zaleglości. Wiec mam dylemat czy isc od poczatku na te B2 czy w dojsc do grupy ktora jest w srodku,bo tak po prostu pani ze szkoly jezykowej mi kazala. Bo boje się, że te braki będą widoczne w dalszym etapie. Po prostu czy na C1 słownictwo jest powtarzane i walkowane + dodanie innych, chodzi mi o ten kurs. Wiem, że to jest typowy kurs pod egzamin CAE, ale no wydaje mi się, że słownictwo będzie w jakims stopniu powtarzane? Bo wiem, że trzeba dobrze opanowac B2, by swobodnie przystapic do kursu C1. Prosze o pomoc?

« 

Pomoc językowa