Advanced Matters- podręcznik - co sądzicie ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

pytanie w temacie. W international house(wroclaw) jak pytałem z czego uczą to powiedzieli A. Matters. ktoś już pytał na forum ale pozostało to bez odezwu. Uczył się ktoś może z niej ? Są tam jakieś ciekawe tematy ? (byle nie sporty ekstremalne, odpoczynek - czas wolny, itp co się przewija w kółko w każdej książce i już hafta puszczam jak mi ktoś karze mówić na "książkowe tematy" tez tak macie? )

pzdr
Hello, i już odpwiedź, uczę się z tej książki właśnie w IH - książka jak książka oceniam ją jako nie najgorszą, tematy: np. uczucia, inne kraje, sport itp. czyli wszystko co wymagane jest na CAE ale w innym ujęciu; plusem jest dużo słownictwa, ksiązka do ćwiczeń - na zasadzie całkiem dodatkowe słownictwo; minusem jest, że w książce tej nie ma dużo ćwiczeń pod kątem egzaminu ale dostajemy kserówki, robimy testy tzw. Mock; na lekcjach dużo mówimy, nauczyciele bardzo zwracaja uwage na prace pisemne itd ; generalnie uczyłem się z gorszych książek, pozdr
i jeszcze rodzaj książki zależy od poziomu jaki wybierzesz, na innych poziomach sa zupełnie inne książki - ta jest na poziomie do CAE
ja sie uczylam z tej ksiazki i musze przyznac ze jej nie lubie bardzo :( Duzo opinii masz w dziale nauka>ksiązki
Dziękuję za odpowiedzi :)


pzdr