CAE. Doszly wyniki!

Temat przeniesiony do archwium.
Doszly wyniki! Mam A, czyli zgadza sie z tym, co na stronie - w co nie wierzylam! Najgorzej oczywiscie reading, najlepiej speaking, writing i listening. Serdecznie gratuluje wszystkim, ktorzy zdali! Wpisywac oceny :)))!
hej gratuluje!!!!:) mozna wiedziec ile zajely ci przygowotwania do egzaminu i na czym konkretnie polegaly?
pozdrawiam.
hej misiucha! no wiec za duzo sie szczerze mowiac nie przygotowywalam.. w pracy mowie praktycznie tylko po angielsku, dlatego stwierdzilam, ze rozne testy poprzerabiam przed egzaminem, co i tak nie do konca wyszlo, ale najwyrazniej wystarczylo :). mam jednak w pdf-ie rozne materialy, naprawde nie pamietam, co tam jest, ale jak chcesz to chetnie podesle. Pozdrawiam :))
przede wszytkim gratuluję wyniku:]
czy mogłabym prosić o przesłanie materiałów o których pisałaś? może zdziałają cuda i też zdam CAE:]
[email]
z góry dzięki
Hej!! Czy mogłabym również otrzymać takie materiały na CAE [email]
Czesc Ania,

Przepraszam, ze tak zawracam glowe ale mam sprawe do Ciebie...Po pierwsze gratuluje zdania CAE na A!!! Swietnie!!!Ale jestes zdolna...Mozesz mi doradzic taka rzecz...ja mieszkalam i pracowalam ponad 2,5 roku w UK w LONdynie ale tam nigdy nie bylo czasu na zdawanie tego egzaminu...nie mniej jednak ja bym strasznie chciala go zdac...Niestety nie jestem jeszcze nawet zapisana do szkoly
mozesz mi napisac na jaki chodzilas kurs, ze tak dobrze to zdalas? Czy ta TFLS jest na prawde dobra czy lepsze British Council?I jak oceniasz sytuacje czy czlowiek jest w stanie zdac tak ciezki egzamin z jezyka majac na niego tylko 3 miesiace czasu???Jak oceniasz sytuacje czy ja sie przygotuje do tego, zeby zdac na jakas dobra ocene jak A,B majac tylko 3 miesiace???I co radzisz robic testy jak sie do tego zabrac? Bede ci bardzo wdzieczna za jakas sensowna rade...
Bo najwazniejsze to radzic sie ekspertow, prawda?
Pozdrawiam serdecznie,
Lidia
HEY!
GRATULACJE!!!!!:)
mogłabym i ja otrzymac te "karteczki" z ktorych sie uczylas?
[email]
Jeszcze raz gartuluje! i prosze...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia