CAE - Rzeszów - gdzie zrobić kurs?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy jest ktos, kto przygotowywał się do CAE w jakiejś rzeszowskiej szkole? Szaleję i startuję odrazu na CAE (do FCE miałam podchodzić 4 lata temu, przed maturką, ale sie rozmysliłam). Potrzebuje namiary na sprawdzoną szkołę językową, która porządnie przygotuje mnie do CAE. Z góry dziękuję.
PROMAR wydaje sie byc najlepszy i chyba tak jest:D Ja polecam na pewno, z mojej grupy wszyscy zdali, w innych bylo podobnie.
PROMAR. Jesli chodzi o native speakera to pytaj o Glynna. Uwazaj na Helen - nie lubi dziewczyn i podobno gorzej je traktuje, na egzaminie rowniez. Podobno byly na nia jakies skargi do samego British Council, ale nadal pracuje w Promarze i egzaminuje.
hej ! ta Helenka to ktora???? jakie wlosy miala? jak wygladala?
Dajcie spokój z Promarem. Przereklamowana kupa i wcale nie uczą dobrze... zależy im tylko na kasie nic więcej. Przeniosłem się od nich do British School Rzeszów bo miałem dość patrzenia na mnie jak na woreczek z kasą. W British jest super, nie byłem jeszcze w takiej szkole. Uczą też do CAE i ludzie są zadowoleni. Gorąco polecam... BS
PROMAR dużo ludzi zaczęło bojkotować (i słusznie!) po tym jak przestali płacić nauczycielom w terminie, efektem takiej polityki było często to że nieopłaceni nauczyciele albo w ogóle się nie pojawiali na zajęciach albo byli do nich nie przygotowani. Teraz podobno trochę się pod tym względem poprawiło...
Osobiście polecam szkołę YES, dobra lokalizacja, wykwalifikowani lektorzy, pełny profesjonalizm.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Inne