Goopia sprawa

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, mialem exam w czerwcu (wiec jeszcze wyniki nie przyszly) na ktorym zrobilem dosc idiotyczna rzecz. Mianowicie zostawilem sobie za malo czasu na przepisanie writingu na czysto (na brudno to hieroglify ;). Zdazylem przepisac jeden caly i drugi +/- na 120-140 slow.

Pytanie 1: Na ile procent moge liczyc (zakladajac ze z pierwszego dostane 70%) i czy egzaminatorzy moga sprawdzac w takich przypadkach jak moj brudnopisy?

Pytanie 2: Gdzies mi sie obila o uszy niepisana zasada egzaminatorow z Cambridge, tzn. jesli ktos ma dwa Papery ponizej 60%, to mimo ze calosciowo ma ponad 60%, niezdaje. Czy ktos tez slyszal o czyms takim???
hmmmmm:)))
po pierwsze to ja nic nie slyszalam o czyms takim ze jak sie ma ponizej 60% z writingu to sie nie zdaje chociaz z reszty sie ma powyzej.skoro obowiazuje zasada ze ma wszystkie czesci sa liczone razem i potem daja ocene to tak powinno byc(albo ja o czyms nie wiem:)
co do brudnopisu to wydaje mi sie ze sprawdzaje tylko czystpis ale mysle ze nie masz sie co za bardzo martiwic bo skoro masz 1 i pol drugiego to nie jest tak zle:)
zycze powodzenia prz odbieraniu wynikow
Uff, uff ;) Tez licze na powodzenie =P
Z ta zasada chodzilo mi o DWIE niezaliczone czesci, nio ale zobaczymy w jak to wyjdzie w praniu
Co ty chlopie, wcale tak nie jest,ja zdawalem w zeszlym roku w czerwcu,
writing mialem duzo ponizej 60% i listening minimalnie ponizej 60% pozo-
stale papery calkiem niezle (pow.70%) no i cale FCE zdalem na \"C\".
Nara.
Nie no! - mnie zawsze bierze zdziwienie jak słyszę o czymś takim jak \" na brudno \", bo trzeba się ludziska uczyć pisać NA CZYSTO od razu. NA brudno to w domku jak mamy dużo czasu, ale nie na egzaminie! Ja pisałem na czysto od razu, w dodatku jeszcze chyba z 450 słów na jeden temat, i miałem skreślenie na skreśleniu (jedno nawet na pół strony) i dostałem POWYŻEJ EXCEPTIONAL za writing! Chodzi o to, żeby pisać z głową i wyraźnie skreślać, i nie stawiać literki na literce - a reszta w rękach Boga. Apeluje do was - piszcie na CZYSTO od razu, bo nie ma se co głowy zawracać, a poprawiający nie są maszynkami i umieją czytać ludzkie pismo!