WYNIKI ZIMA 2006

Temat przeniesiony do archwium.
zdawalam w Anglii i dzis moglam sprawdzic wynik w necie.
I... zdalam! Na C. jestem super szczesliwa.
Podchodzilam drugi raz, poprzednim razem dostalam D...

Powodzenia dla wszystkich!
Graty Lisiczko!

Ja zdawalam dla odmiany w Szwecji. Sprawdzilam stronke raniutko, bo umieralam z ciekawosci. Wynik: A!! :) W ten sposob mam juz 3 egzaminy cambridge'owskie zalatwione (FCE - 2003, CAE - 2004, CPE - 2006).

Trzeba to jakos uczcic! :)
no to gratulacje!

ja tez mam trzy..., dlatego tym bardziej sie ciesze :)
Wy to macie dobrze, bo dla ludzi zdających w Polsce jeszcze wyników nie ma :/.. nie rozumiem, dlaczego u nas nie dostaje się swojego ID i secret number, żeby móc zobaczyć wyniki na stronie cambridge, tylko trzeba czekać aż to wpiszą wszystko na www polskie..
Fredomirku, a kiedy Ty zdawałeś/zdawałaś pisemny?
Ja zdawałem CAE w grudniu. 13.12. a dlaczego?
oczywiście dlatego, że chcę porównać terminy :) Ja zdawałam CPE 14 grudnia. Jestem ciekawa, kiedy zdawały osoby, które zdawały za granicą, i czy one automatycznie dostają wyniki wcześniej czy też po prostu zdawały wcześniej.
ja mialam tego samego dnia 14 grudnia, wszyscy zawsze maja pisemne jednego dnia, bez wzgledu na kraj. nie wszystkie centra w Anglii zapewniaja mozliwosc sprawdzenia wynikow wczesniej przez internet.
Ja tez zdawalam 14, i to nie tylko pisemny ale i wszystkie inne czesci. Pod koniec nie bardzo wiedzialam jak sie nazywam... :) Grunt, ze sie udalo :)

Pozdrawiam i zycze cierpliwosci
sa wyniki z 14.12!
mam C! Podobnie jak wszystkie osoby z mojego miasta(sześć), oprócz jednej, która dostała D.
Ufff....no to CPE z głowy:-D
a jakie mieliście oceny na FCE? Bo ja mam B :\, a mam zamiar w grudniu CAE i za 2/3 lata CPE, co myślicie?
zdalam na B! ide to oblac! ;))
papa, dwa i pół roku temu zdałam FCE na A, półtora roku temu CAE na A.
zdalam na B !! piekne B!! strasznie sie ciesze bo CPE byl moim pierwszym examinem i na dodatek nie chodzilam na zaden kurs przygotowawczy tylko uczylam sie sama. Jestem w szoku;)))))))))
no to naprawdę fantastyczne wyniki, gratuluję! A czy mógłbym jeszcze wiedzieć tylko, ile miałaś lat, gdy zdawałaś FCE i czy 2,3 lata między Fce, a Cpe wystarczą? :)
wiesz, to zależy ile umiesz teraz i jak się będziesz przykładał, wiadomo:-) ja myślę, że spokojnie wystarczą, chociaż czym innym jest przeskoczenie z klasy językowej ,,FCE'' na klasę ,,CPE''(której ja nie posiadam:-D) a czym innym przygotowanie się do samego egzaminu, co jest prostsze:-) teraz mam 18 lat, ale wiek tu nie ma za dużo do roboty, są osoby, które zrobiły te egzaminy jeszcze wcześniej, ale większość oczywiście jest starszych:-)ze mną akurat zdawało kilkoro studentów i jedna licealistka.
dzieki
dostałam wyniki pocztą:-)wiecie,co mi najlepiej poszło? use of english tuż pod exceptional(chociaż trochę te winiki nieczytelne) W życiu nie napisałam tak źle readingu i listeningu!dzis napisałabym ten egzamin dużo lepiej.... Ale nic nie był pod borderline:-)
Gratuluje pozytywnego wyniku :) Mi najlepiej poszedl writing i use of english, a najgorzej (tradycyjnie :> ) speaking. Niestety, ten ostatni tym razem ponizej borderline, ale calosc zdana i to sie liczy ;>
ja ten speaking tuż nad borderline.To tak te nasze wysiłki ocenili, kruszynko!!:-D dobrze, że ogólnie do przodu!!!
witam,

ja tez wlasnie dostalam wyniki poczta - C -niezbyt chlubne, ale wazne, ze zdane :)
najsmieszniejsze ze listening, w ktorym zawsze mialam niemal 100% poszedl mi najgorzej - borderline! i writting : borderline! - w CAE i FCE mialam exceptional :))
speaking: exceptional
use of english: powyzej good
reading: good

najwazniejsze, ze zdane!

:))
pozdrawiam wszytskich posiadaczy CPE :)
Hej Gvalchca. Podpowiedz z czego i w jaki sposób uczyłas się sama, że tak pięknie zdałaś!!Gratulacje.Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia