WYNIKI CPE

Temat przeniesiony do archwium.
jeśli pisaliście CPE w czerwcu i dostaliście (lub nie) wyniki - kliknijcie coś tutaj. Dzięki.
wrzesien jest miesiacem wynikow z egzaminow Cmbrg
wyniki z egzaminów Cambridge możecie otrzymać lada dzień, bo przychodzą one o wiele wcześniej niż same certyfikaty. Co roku wyniki pojawiają sie około początku sierpnia więc nie sądzę żeby w tym roku było inaczej. Jeśli zdaliście (czego wam mocno życzę) to certyfikaty przyjdą do was po około 2,5 miesiąca po egzaminach, tj we wrześniu.
Trzymam kciuki! Sam czekam!
Widzę że większość piszących FCE dostała juz wyniki - a czy ktoś kto pisał CPE też już się cieszy..... lub jest załamany??? Ja już mam dosyć tego czakania na wyniki, szczególnie jak czytam co chwilę wpis kogoś kto właśnie wyciągnął kopertę z wynikami ze skrzynki.
Ja też czekam na wyniki - czy tylko z FCE na razie dotarły, czy CAE albo CPE też ? Ja czekam na CPE, dajcie znać jak coś dostaniecie.
Dzięki.
Pisałam, dostałam. Zdałam na A. Pozdrawiam
>Pisałam, dostałam. Zdałam na A. Pozdrawiam
a jak sie przygotowywalas? i z jakich podrecznikow? i czy tylko w kraju ?
Też zdałam na A! ^______________^
boshe!!!!!!!! jak można zdać CPE na A????????!!!!!!!!!!! Padam na kolana przed tymi, którzy to uczynili!!!! :))) ja zdałem na razie FCE na B, i się zastanawiam kiedy zdawać CAE :)) jeszcze długa droga czeka mnie do CPE......... łeeeeeeeeeeeee :(((
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Studia językowe