KET

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Chciałem zapytać czy opłaca sie w ogóle zdawać egzamin KET? Dużo osob mowi, ze jak najpierw zdam keta pozniej bedzie łatwiej z fce, bo juz bede wiedział jak to wyglada wiec bedzie duzy stres itp wiem ze ket duzo nie daje ale dzieki niemu mozna juz ponoc przez wakacje popracowac w anglii i tym samym sporo podszkolic jezyk.
Pozdrawiam i czekam na opinie.
Czy to żart?? :\
KET nic Ci nie daje. Jak sama nazwa wskazuje, First Certificate in English jest pierwszym uznawanym certyfikatem Cambridge. W Polsce (za granica pewnie tym bardziej), nikt nie honoruje KET. Uwazam, ze jesli chcesz wiedziec 'jak to jest', powinienes zdac FCE. Na KET naprawde szkoda pieniedzy. Aha a jesli planujesz dalej szkolic jezyk i nie spieszy Ci sie (tzn nie goni Cie matura,studia czy pracodawca), to poucz sie dluzej i zdaj CAE.
pozdrowionka:)
jak chcesz wiedziec 'jak to jest; to zdaj soboe mock exam, ktory kosztuje 30, 40 zł, i wyglada tak samo jak egzamin FCE/CAE/CPE, tylko, nie dostajesz dyplomu, takie mock exams sa w kazdym osrodku, ktory przeproowadza egzaminy cambridge, i jego orygilanly cel to sprawdzenie swoich mozliwosci przed prawdziwym egzaminem FCE, czy tez cae, ket, whateva/
aha, te mock exams sie odbywaja tydzien, pare tygodni przed normalnym egzaminem, i tez skladaja sie z tych samych czesci, wygladaj atak samo, sa oceniane tak samo.
Hello ;-)
mam do was mala prosbe czy macie moze testy do KET'a? Jesli tak, to bardzo prosze was o przeslanie ich na moj email ,
z gory
dziex

[email]
byłabym wdzięćzna gdybym też otrzymała takie testy.
[email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Programy do nauki języków