egzamin

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, na jutro mam przygotować tłumaczenie tekstu oraz rozwiązać test. Z angielskiego jestem kompletnie zielony i nawet z tłumaczeniem sobie nie poradziłam. Próbowałem ze słownikiem oraz tłumaczem online, ale same głupoty i bezsensowne zdania mi wychodziły. Bardzo proszę o pomoc jak najszybciej, nie wiem gdzie tutaj dodać zdjęcie testu oraz tekstu więc osobe która będzie skłonna mi pomóc proszę o kontakt priv. Jeżeli ktoś pomoże jestem skłonny zapłacić za tę pomoc.

Link do facebook: https://www.facebook.com/mateusz.maciejak.58
gg: 5[tel]
mail: [email]

O kontakt prosze na dowolny z powyższych kontaktów, który zostawiłem
jak nie zdasz, może za rok się nauczysz?
To jest mój drugi język. Wiodący mam niemiecki. Angielski mam jako dodatkowy, ale zdać kolokwium muszę.
zdasz kolokwium, jezeli sie nauczysz.
Chcesz na ostatnia chwile miec wszystko bez wlasnego wkladu. Jestes gotow za to zpalacic.
Nie chcialbym z kims takim spotkac sie w pracy ani jako klient.

Normalnie prosimy takie osoby, zeby wpisaly samodzielnie odrobione zadania, ale Ty chyba sie nie kwalifikujesz? Wpiszesz to, co wyplul translator.
Sorry, to jest witryna dla osob, ktore szlifuja swoj angielski.
@Mefiu

Widzę, ze na swoim profilu kreujesz się na patriotę. Wiec powiedz mi, czy to wyjdzie dobrze dla tego kraju i ludzi, jeżeli niektórzy będą dostawali papiery na wiedzę, której w rzeczywistości nie mają?