LCCI EFB level 3

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć wszystkim,

Właśnie zamierzam się przygotowywać do egzaminu LCCI EFB level 3 i dlatego chciałbym prosić was o radę odnośnie materiałow, książek które mogą być przydatne podczas nauki.
Wiem, że następujące mogą się przydać,
1. How to pass English for business level 3 - ale nie mogę tego nigdzie dostać, prosiłbym o wskazówkę gdzie można nabyć tą książkę
2.Business English - Ashley

Proszę o wskazówki z jakich książekwarto się uczyć.

Pozdrawiam

Tomek
bedziesz zdawal speaking? bo writing to tylko pisac, pisac i pisac.
Hej,

Będe zdawał całość. Jakie książki warto kupić?
do pisania to raczej nic nie musisz. wystarczy ze zdobedziesz 'instrukcje' jak sie pisze poszczegolne formy (moze byc nawet z internetu sciagniete). potem sobie posciagaj testy z ubieglych lat i zrob chociaz 3-4 CALE.
Rzeczywiście, nie da się chyba polecić żadnej konkretnej książki - oczywiście wszystko , co wpadnie ci w ręce i będzie miało związek ze słownictwem biznesowym może się przydać. Szczególnie ważne jest poznanie struktur korespondencji biznesowej i wyuczenie się poszczególnych schematów.
Ja zdawałam ten egzamin w sesji kwietniowej i moje przygotowania polegały głównie na "przerobieniu" sporej liczby testów z poprzednich lat - to chyba jest najważniejsze w nauce do tego egzaminu.

powodzenia!
Dzięki za odpowiedz,

Chcialem kupić mimo wszystko książkę "How to pass English for Business", jednak nigdzie w księgarniach tego nie ma. Czy wiecie gdzie można to kupić oprócz Amazon.com ?

Tomek
Temat przeniesiony do archwium.