A moze by tak FTP?

Temat przeniesiony do archwium.
Sluchajcie, mam pomysl tylko nie mam technicznych moznliwosci jego realizacji... Niestety, czesto ciezko jest cos udostepnic nawet jak sie posiada jakies materialy przydatne w nauce jezyka... moze dla ulatwienia zrobimy baze FTP z testami, programami... podzielone wg kategorii... moze nie bedzie juz ton idiotycznych prosb na forum o testy i inne. Tylko jedna zasada - korzystac moze ten, kto sam wrzuci cos sensownego. Podjal by sie ktos czego takiego?
NIELEGALNE
Dlaczego? W sieci jest dostepna cala masa przeroznych legalnych materialow, trzeba tylko porzadnie usiasc i poszukac, znalezienie niektorych graniczy wrecz z cudem. Nie wszystko zostalo opublikowane na popularnych serwerach, sama mam mase perelek, do ktorych dotarcie kosztowalo mnie godziny googlowania. Wiem, ze jest tego duzo wiecej, ale nie mam zamiaru przeszukac wszystkich mozliwych stron. Tak poza tym bylo kiedys sporo stron z roznymi materialami ktore po prostu padly, ale moze sa osoby ktore maja pochodzace z nich materialy na kompie. Dlaczego wiec sie niemi nie podzielic? Skoro i tak sa to (lub byly) materialy ogolnodostepne tyle, ze trudnodostepne?