egz.

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pare uwag odnosnie egzaminow Cambridge:

Otoz uwazam ze ten egzamin przeprowadzany jest nie fair. Dlaczego? Otoz zakresla sie odpowiedzi A,B,C,D olowkiem, co dla mnie jest traktowaniem zdajacego w sposob niepowazny(nie mowiac juz o mozliwosciach oszustwa). Sam jestem egzaminatorem(matury) i jakakolwiek praca napisana olowkiem wyladowalaby w koszu. Druga uwaga, prawidlowe odpowiedzi sa udostepniane dopiero po ok 2 miesiacach co jest tez praktyka nieuczciwa, gdyz nie daje sie zdajacym mozliwosci weryfikacji poprawnosci odpowiedzi(nie pamietaja co zaznaczyli). Dalej idac, nie ma wgladu w poprawione prace, czyli nie mozna sprawdzic zasadnosci oceny. Co za tym idzie nie ma mozliwosci reklamacji uzyskanej oceny... Mialbym jeszcze pare uwag na ten temat ale pomine to milczeniem gdyz uzylbym jezyka niecenzuralnego.
Zgadzam sie z wyrazanym przez ciebie stanowiskiem, ale powstaje pytanie dotyczace prestizu tego certyfikatu. Jest on uznawany przez wiele instytucji i przedsiebiorstw na swiecie. Czy aby na pewno slusznie?
ja przyznaję, że nie rozumiem o co chodzi... nigdy nie słyszałam, żeby egzamin Cambridge zdał ktos kiepski, ani też aby oblał ktos dobry... no i ostatecznie gdyby wszyscy którzy nie zdaja zyczyli sobie wglądu do prac itede itepe itete to by dopiero było byle co

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa