jeszcze raz Poznań....

Temat przeniesiony do archwium.
Halo, jest tam już ktoś z wynikiem z Poznania???
niestety ciagle nic :(
proponuje Wam zadzwonic do Waszych szkol jezykowych. Mi powiedzieli, ze dzis wysylaja. Jestem z Gdanska, wiec dowiedzcie sie w swoich szkolach.
Nie uzywałem szkoły.
Trochę się niecierpliwię.
ja tez zapisywalam sie indywidualnie, jeszce czekam na listonosza dzis a potem chyba zadzwonie do intersection, ja zdawalam CAE
Mam prośbę - ja dzwoniłam do intersection w poniedziałem i powiedzieli że właśnie wysyłają wyniki. Czy mogłabyś spróbować zadzwonić do nich dzisiaj i zapytać co z wynikami? Nie chcę dzwonić kolejny raz bo jeszcze powiedzą że jestem straszna maruda. Z góry dziękuję!
i jak tam poznan kto ma wyniki?
czekam wciąż.
no kurde gdzie te wyniki????? zaginely w akcji czy jak??? bo czuje wzrost adrenalinki!!!!! łaaaaa!!!!!! listonosze do dzieła, hurry up!!!
to czekanie mnie dobija :(
Słabnę. Poznań ... wyniki .... uaaaa... są ....????
nie przejmuj sie, ja jestem z Gdanska i w mojej szkole jezykowej codziennie slysze, ze wlasnie wysylaja wyniki - ostatnia wersja, ze wyslali je w czwartek. Dzis ich nie dostalam, jak jutro ich nie bedzie to .....
ja gdy dzis nie dostane to juz chyba zwariuje :(
Mam, kur...na mam!!! Niestety C, ale zawsze to zdane I do roboty CPE czeka!!!
Pzdr. i kij w oko INTERSECTION (kraj kwitnącej bulwy i podziemnej pomarańczy jak zwykle na końcu!?) ale w końcu jest!!!
mam!!
ha zdalem na A i jestem z siebie dumny ;)
Ja tez mam juz wynik - B :). Jak wam poszedl writing? Bo mi sie wydawalo ze dobrze a tu tylko weak :(( I mi wszystko popsulo!
ja mam wszystko na exceptional tylko speaking na good a to tez niespodzianka bo myslalem ze mi poszedl najlepiej obok listeningu,a use czulem ze mi poszedl kiepsko a tu tez excep.
zdalem na C i bardzo sie z tego ciesze, wszystko poszlo mi tak jak spodziewalem sie, oprocz writingu, ktory mam na weak
a week to zaliczone czy nie?
week to tydzien :-))))) pzdr.
o jejku pomylilem sie bo juz nie moge sie doczekac wynikow.
spoko spoko rozumiem, ale to tak fajnie ci wyszlo, pozdrowka i powodzenia, will keep my fingers crossed! pzdr.
ja tez dzis dostalam wyniki z poznania :) tyle ze z CAE:) huraaaaa
Czy jak juz mam te wstepne wyniki..i dostalem C, to jest mozliwe ze tam byl jaksi blad i sie okarze ze nie zdalem?i ze nei dostane certyfikatu?
>Czy jak juz mam te wstepne wyniki..i dostalem C, to jest mozliwe ze
>tam byl jaksi blad i sie okarze ze nie zdalem?i ze nei dostane
>certyfikatu?


Stary nie stresuj sie, dostales wynik o tym ze zaliczyles i wiecej nic Cie nie obchodzi. Oni najpierw milion razy sprawdzaja zanim wysla rezultat.
zdalem na A i jest zajebiscie!! haha
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe