znowu Gdańsk

Temat przeniesiony do archwium.
zadam konkretne pytanie - czy ktoś, kto uczył się w English Unlimited dostał już wyniki ?
nikt z moich znajomych (a mam ich calkiem sporo) z UE nie dostał jeszcze wynikow. Dzis dzwonilam do biura i bardzo niemily pan powiedzial ze wyniki zostaly wyslane pod koniec zeszlego tygodnia...ale szczerze mowiac bardzo w to watpie
wreszcie ktoś się odezwał ! Dokładnie mam takie samo zdanie jak ty. Ja też do nich wydzwaniam i ciągle słyszę, że już zostały wysłane, ale jakoś ja ich jeszcze nie dostałam. Powiedzieli mi, że wysłali je w czwartek. Jeśli rzeczywiście, to powinnam je dziś dostać. Właśnie czekam na telefon z domu, że przyszły. Jeśli nie, to chyba wybiorę się na Podmłyńską osobiście, płacimy im tyle kasy, że mogliby chociaż pofatygować się na pocztę, a wiem że wyniki mają już od tygodnia.
tez mnie to wkurza. sa po prostu niepowazni albo zaluja na znaczki. oczekiwanie jest bardzo meczace. no coz u mnie listonosz zjawia sie okolo poludnia zazwyczaj, wiec jak dojda to sie odezwe!!!
przed chwila dowiedzialam sie, ze wyniki zostaly wyslane wczoraj :-) Kazdy mowi co innego. Mam nadzieje, ze to ostatnia wersja.
u mnie nic...skrzynka pusta....
czesc Katie, i jak masz juz wyniki ?
nie, a Ty????? juz sie strasznie wkurzam, bo wczoraj widzialam sie ze znajomymi ktorzy byli w innych szkolach i oni juz znaja swoje wyniki. a ja nawet nie wiem czy zdalam
nie dostałam nic dzisiaj, a listonosz już był. Wysłali je chyba w poniedziałek, więc jutro myślę że już na pewno dostaniemy. Powodzenia!
nie dostałam nic dzisiaj, a listonosz już był. Wysłali je chyba w poniedziałek, więc jutro myślę że już na pewno dostaniemy. Powodzenia!
mam nadzieje. probowalam dzwonic do biura w gdansku ale tym razem nikt nie odebral...w kazdym razie do jutra!!!! moze akurat znajdziemy cos w skrzynce
masz już jakieś wieści ? ja czekam na listonosza, za około godzinkę powinien przyjść( z moimi wynikami mam nadzieję !! :-))
ja tez czekam, tylko ze mojego listonosza spodziewam sie w okolicach 13. zobaczymy czy tym razem beda....
moje oczekiwanie wlasnie sie skonczylo, zdalam na B. Tak sie ciesze. Mama odczytala mi wyniki przez telefon i jesli dobrze to wynika z tego, ze najslabiej poszedl mi writing, co mnie dziwi, bo zawsze bylam z tego dobra - mialam przewaznie 4. ALe super, napisz jak dostaniesz. POWODZENIA !!!
super gratuluje Ci bardzo!!!!!
ja jeszcze nie dostałam...moze jutro. w kazdym razie mam pewnosc, ze juz wysylaja!!! jeszcze raz gratulacje
dzięki i trzymam kciuki !!! A tak poza tym to zalogowalam się jako gandi przy innym temacie i jak sądzę to Ty mnie pytałaś czy mam wyniki.
czesc Katie - masz wyniki ?
jeszcze nie przyszly. nie wiem czemu bylam juz pewna ze dzisiaj beda. Bez
przesady ile list moze isc z Gdanska???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003