Nie zdałeś FCE? Dlaczego?

Temat przeniesiony do archwium.
Nie zdałem, bo na listeningu była fatalna jakość dżwięku i nie rozumiałem tekstu.Listening jest moją dobra stroną więc byłem rozczarowany.
Z pozostałych części otrzymałem oceny pozytywne :
Use of English - między good i exceptional,
Speaking - good,
Reading i Writing - bordeline.

Otrzymałem D,więc maksymalnie zabraklo mi 5%.
Na listeningu straciłem ,jak sądzę 15% / pozostałe 5% mogłem trafić w ciemno/. Uważam więc,że zdałem,a w rzeczywistości nie zdałem.
Najgorsze jest to,że UMIESZ A NIE ZDAJESZ !!!
Co Wy na to?
Nie martw sie, tez mnie męczy ten ból...
szczerze Ci współczuje bo listening jest chyba najprostszą częścią egzaminu... Ja zdałam fce na B- między innymi dzięki temu, że za tę część z dostałam A. Jednakże nagłośnienie w moim przypadku było rewelacyjne. No cóż... próbuj dalej. Tak to już jest z tymi egazminami, czasem można je porównać do loterii, na której nie wiadomo co wylosujesz :).
nie marw sie próbuj a zdasz napewno...
tez nie zdalem... :/ i tak jak wyzej mialem beznadziejny dzwiek... reszte mialem na podobnym poziomie. coz, probuje jeszcze w grudniu.
ja tez nie zdalam ...niestety oblalam listening- a zawsze mialma powyzej 70%. probuje w tym roku:).
Też nie zdałam. Próbowałam w grudniu 2002. Zawaliłam Reading( był dość trudny, ale już wcześniej spodziewałam się, że go położę). Zawaliłam Use of English, który był banalny. Myslę, że to dlatego, że pisałam bardzo niewyraźnie. Moja koleżanka miała tą sama grupę z Use\'a i w czasie przerwy porównywałyśmy nasze odpowiedzi- były niemal identyczne. Co najgorsze Listening napisałam na A, a Spekaing i Writing na B.

Fajnie, prawda?

W czerwcu zdawałam CAE. Poszło mi lepiej. Zdałam na mocne C.
A ja nie zdalam i nie mam zamiaru przystepowac po raz kolejny-niech zarabiaja na kim innym a nie na mnie. Mnie FcE bylo tylko do matury potrzebne a iz ta ustnie mysle ze sobie poradze bo jest prostsza niz fce....
Ja tez nie zdalem :-( dlatego tez poszukuje supermemo. czy moglby udostepnic m i ten program???? [email]
Temat przeniesiony do archwium.