Do kogoś kto ma już FCE (heh i zwalą sie tłuuuumy;))))

Temat przeniesiony do archwium.
a wiec mam jakies 4 miesiace(tak, tak sesja czerwcowa) i nastepuje pelen mobilization!!tzn. checi do nauki to ja mam...(ee jasne;P) ale materialy!!co i jakie???(testy!!testy!!!-mile widziane wszelakie propozycje:)))-nagrod nie uwzgledniam co prawda..ale istenieje cos takiego jak milosierdzie nie???;)))))

ps.
chodze na kurs, wiec mysle, ze bedzie dobrze- ale oprocz testow chetnie przyjmuje inne rady!!!
dzieki:)))
i niech mnie Łukasz nie zabija jak juz wczesniej pojawil sie juz taki problem;))))))(w co nie watpie ech..) ale nie jestem w stanie przegladnac calego forum...:)
A tak wogóle - to o co Ci chodzi? Ten Twój wpis jest beznadziejny.
JA BYM JEDNAK PROPONOWAŁA PRZEJRZEĆ FORUM....
Dzieki Tomaszek wielkie dzieki:))A prostszymi slowami, to chodzi mi oto, ze chce podejsc do egzaminu w czerwcu i nie wiem jakie testy zakupic.no
Jeżeli mogę Ci pomóc.... więc ja też zdaję w czerwcu:) ale jestem dobrej myśli. Uczę się z kilku książek a więc: FCE 4 wyd.Cambridge, FC Avenues + ćwiczenia oba wyd.Cambridge. Książka Avenues jest dosyć dobra: 15 units, każdy podzielony na 4 części, każdy unit zawiera podział na takie same części z jakich składa się FCE, po każdym unicie są ćwiczenia z FCE. Mówiąc w skrócie SUPER książka. Polecam i pozdrawiam;)
Książka First Certificate practise tests plus by N.Kenny, L. Luque-Mortimer (Longman) polecam gorąco:))))) ps.przejrzyj forum;))))) Pozdrowienia
Dziekuje za replay:)- ale nie wiem czy bede zmieniac ksiazke- ja ucze sie z "FCE Gold" i "Fast Truck", ktore mnie naprawde przypadly do gustu(i wiem, ze choc FCE organizuje Cambridge to ja osobiscie wydawnictwo Longmana preferuje) niemniej jednak postaram sie przegladnac wymienione przez Ciebie co by to miec szerszy poglad na sprawe :))
dzieki, dzieki- poszperam, poszukam - moze zdobede ;))
ja mam:)))))i tez uczylam sie z golda i na dobre mi to wyszlo:)a o to drugie to nie chodzilo o fast track:)))))bo truck to inne slowko:))))))
heh ale to jest "fast trUck-iem" ;P przez "fast truck" do fce :))
eee przez "fast track"
mogę Ci odsprzedać ćwiczenia do FCE - \"Objectiv\" nowe, oraz kasete oryginalna do ksiazki Cambridge z testami (ksiazka nr 1).
Dorzucilbym jeszcze kserowanego longmana ;)
no to fantastycznie!! (dlaczego ja sie tak ciesze??jaby nie patrzec z tego sie trzeba uczyc;))ale kontakt??moj adres: [email] wiec jesli bys mogl do poinformuj o szczegolach:) dzieki
Temat przeniesiony do archwium.