Speaking FCE 16 maja

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc wszystkim! Czy ktos z Was ma moze jutro czyli 16 maja o 15.15 speaking w Hotelu Gromada?? Strasznie sie boje, a niby jestem dobra z anglika :( Czy Wy tez sie tak baliscie albo boicie? Juz nawet nie wiem co mam robic, czy powtarzac jakies slowka, czy moze robic sobie jakies przykladowe speakingi?
Praktyka czyni mistrza więc napewno nie zaszkodzi coś niecoś powtórzyć. Ja zdawałam 29 maja też w Gromadzie. Egzamin odbywa sie w pokoju hotelowym. w sumie nie było tak strasznie, tylko egzaminator mówił trochę niewyraźnie. Najgorsze było to że było strasznie gorąco co nie wpływało dobrze na myślenie. obrazki w miarę proste do opisu dwoje ludzi z zakupami i rodzinka wybierająca się na piknik, koleżanka miała gorsze (zawody pływackie i rajd samochodowy),trzecia część trochę trudna ze względu na to że nie bardzo wiedziałyśmy co przedstawia jeden z obrazków - miałyśmy mówić o programach telewizyjnych i wybrać ten z którego można się najwięcej nauczyć. jedno co mogę Ci poradzić to spróbuj się nie zdenerwować, wiem że to trudne. Powodzenia
hej "eviene"
przez przypzadek zauwazylam ze jestes z ostroleki. mam prosbe czy moglabys mi polecic jakas dobra szkole w ostrolece.chciala bym doszlifowac swoj jezyk.mysle o studiach w warszawie na filologii angielskiej. bardzo bym prosila o odpowiedz:)pozdrawiam:)