FCE - pisemny, prosze o pomoc!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam wielka prosbe w te sobote, 14.06. zdaje use of english, writing i reading, jezeli ktos juz pisal i pamieta odpowiedzi to bardzo prosze o pomoc, najbardziej to prosze o pomoc i pytania do use of english, moj numer gg jak cos to 2837022, prosze o jak najszybsza wiadomosc i kontakt, bardzo bede wdzieczny, z gory dziekuje,
Pisalem FCE dzisiaj tj 10.06 test byl strasznie trudny ale niektore odpowiedzi pokrywaja mi sie z odpowiedziami ktore znalazlem tutaj.
Chcialem sie podpiac pod prosbe kolegi i prosze o jakies materialy na writing, reading i use of english. Tez zdaje go 14.06 we wroclawiu [email] pozdrawiam i z gory dziekuje
>Pisalem FCE dzisiaj tj 10.06 test byl strasznie trudny ale niektore
>odpowiedzi pokrywaja mi sie z odpowiedziami ktore znalazlem tutaj.
>Chcialem sie podpiac pod prosbe kolegi i prosze o jakies materialy na
>writing, reading i use of english. Tez zdaje go 14.06 we wroclawiu
[email] pozdrawiam i z gory dziekuje

A ja w imieniu wszytskich potrzebujących - jeśli ktoś pamięta jakiekolwiek odpowiedzi z Use of English, Reading i tematy na writing, please opublikujcie je na forum - jestem już po listening test \"D\" - nic gorszego chyba jeszcze nie było i speakingu - całkiem O.K. w Szczecinie - liczę na pomoc życzliwych , mój e-mail [email]
ja tez blagam o pomoc moj [gg]
Ludzie przeciez to sa calkiem inne zestwy pytan ... nie beda sie powtarzaly tak jak speaking i listening .. nic z tego a szkoda :P ale takie zycie .. jezeli ten z 10.06 byl bardzo trudny my sobotowicze mozemy jedynie sie pocieszac ze nam nie dadza juz takiej kobyly ...:) ale to chyba tylko zyczenia Pozdrawiam
nie ryjcie bomby i napiszcie wszystko na forum!!!!a jak nie to błagam o info od jakiejs wspaniałej osoby która,,jest juz po\'\' na [gg] albo [email] góry very dziękuję:)
Ja również byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc od osób,które zdawały 10.06.Proszę napiszcie na forum co kolwiek,co może przydać się nam zdającym 14.06. BŁAGAM!!!! Może chociaż jakieś tematy z writing\'u-moglibyśmy je sobie spróbować napisać,nawet jakby ich nie było.W razie czego podaję też swój nr [gg] .
napisalam czesc use of engl na forum poszukajcie

pisanie tez jest opisane
ja mialam report jak ulepszyc biblioteke, trzeba bylo odpowdziec na pyt czy powinno byc wiecej komuterow i czasopism i co ew jeszcze by sie przydalo

czytanie dziwne
teksty latwe do zrozumiania ale czesc 2 i3 wiele mi pasowalo odpowiedzi
Mam takie małe pytanie, co było najtrudniejszego w egzaminie z 10.06 i czy może sie zdarzyć, ze dadzą teraz, tzn. w najblizszą sobotę, zupełnie cś innego - z góry dziękuję za odpowiedź.
zdaje FCE w sobotę byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje dotyczące use of english, writing, reading... Bardzo proszę o pomoc. Mój nr [gg] !!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003

 »

FCE - sesja letnia 2003