są wyniki-warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
5 minut temu wyjęłam ze skrzynki swoje wyniki(A-czy to aby nie sen?)!!!!
Drżyjcie serca tych, którzy zdawali w stolicy:)
rany, jak wy mnie stresujecie. Jestem z Gdańska i jeszcze nic nie wiem. Gratuluje. Mam nadzieje, ze ja tez dzis dostane, bo nie wytrzymam przez weekend z nerwow
mam prośbę do Ciebie - napisz mi jak tam jest dokładnie napisane, że zdalas i na jaka ocene - na pierwszej stronie, jakieś congratulations - jak to wyglada ? mozliwe, ze ktos z domownikow bedzie podawal mi wyniki przez telefon, wiec wole wiedziec gdzie maja szukac. Dzieki z gory
Gratulacje!!! W zeszłym roku zdalem na \"C\" i dla mnie to bylo the best
ale \"A\" to jest szok! Naprawdę, szczerze gratuluje i jestem pod wrazeniem!!!. Pozdrawiam i zycze udanego podejscia do CAE!
Wczoraj dzwoniłam do British Council w Warszawie i pani powiedziała mi że wyniki będą dopiero w przyszłym tygodniu! Skoro Ty już dostałaś do domu to chyba zadzwonię dzisiaj jeszcze raz!

Gratulacje!!! Ocenę A dostają nieliczni. Jestem pełna podziwu.
Kartki są 2: pierwsza po polsku z gratulacjami i szczegółami dotyczącymi odbioru dyplomu; druga -\"statement of results\"-z głownym polem przedstawijącym ocenę poszczególnych części(mało atrakcyjna graficznie tabelka). Nad tabelką pole \"grade\" z tłuściutką literką i \"result\"-życzę samych pass!!!!
Dzięki za gratulacje, powiem wam tylko tyle, że wczoraj zastanawiałam się, czy w ogóle zdam! Dziwne, że nie macie jeszcze wyników,bo ja jestem spoza Warszawy, ale to może jest kwestia numeru kandydata (moj to 106).
cierpliwości i optymizmu:)
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Wytłumaczę w domu gdzie mają szukać wyniku i będę miała mniejszy stres. Zazdroszczę Ci oceny A, ja marzę o B. Gratuluję !!!!!!!!!!
Tez dzisiaj dostalam wyniki - zdalam na B!!!
a ja zdalam na C ale tez sie strasznie ciesze :) :) :) :) gratulacje dla wszystkich!!!!!!!!!!
ja przed chwilą wyjęłam ze skrzynki i mało zawału nie dostałam bo spodziewałam się że dostanę za jakieś dwa tygodnie. ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na C co prawda ale cieszę się jakby mi niebo na głowę spadło :)))))) powodzenia wszystkim, trzymam za was kciuki!
Wiedzialam ze zdam, ale o A nawet nie snilam. Jestem sobie na mazurkach a tu rodzice dzwonia, ze zdalam! I to na A!!! Normalnie SZOK :)))) Zycze wszystkim podobnych wynikow :))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja letnia 2003

 »

FCE - sesja letnia 2003