SZCZECIN!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
SZCZECIN!!!!!!!!!!!czy sa juz wyniki??!!prosze o szybka odp!!!nie wiem czy moge wyjechac i spokoujnie czekac czy zostac w domu i warowac przy skrzynce na list!!!help!!!!!!!!!!!!
czekaj cierpliwie - jeśli jeszcze nie masz wyników to napewno dostaniesz je na początku tygodnia.
jestes ze szczecina?masz juz wyniki??!!!!
podobno w brit.con. w szczecinie maja urlop wiec troche poczekamy.... czy ktos wie cos na temat szczecina?czy ktos ma juz z tamtad wyniki?prosze o odp!!
hallo szczecin!!odezwij sie!!! prosze...!!!!!!!!!!!!
spokojnie tam ,ludzie! ci, którzy jeszcze nie dostali wyników napewno dostaną je w ciągu najbliższych kilku dni, prawdopodobnie do czwartku większość będzie już oświecona. Dzwoniłam do B Council i mówili że na pewno dostanę wyniki w nadchodzącym tygodniu. Też się denerwuję ale musimy ich zrozumieć - tysiące ludzi, a może nawey setki tysięcy zdawały któryś z egzaminów Cambridge w czerwcu, a znając Pocztę Polską taki nagły atak kopert to dla nich spore wyzwanie.
Jedna rada - jeśli aż tak się denerwujecie znajdźcie sobie jakieś pożyteczne zajęcie (rower, siłownia, jakiś tenis czy football etc.) To naprawdę świetnie pomaga rozładować stres i poprawia samopoczucie.
Trzymajcie się i powodzenia!!!
CAT!!dzwoniles/las do szczecinskiego b coun??
czekam na wyniki ze szczecina!!!
dzwonilam dzis:)juz w tym tygodniu beda....
ludziska!!!!!!!!czy tak malo z was na kompa i internet??szczecin to przeciez duze miasto...ale na forum widze ze to wies za krakowem,rzeszowem itd. nie interesuja was wyniki??a moze wstydzicie sie apisac jak bardzo sie denerwujecie?:)no wiec do wszystkich wstydliwych i innych:wyniki juz w tym tyg!dzwonilam dzis i wyniki wysylaja juz jutro wiec...niedlugi bedziemy plakac ze szczescia lub z rozpaczy...
Szczecin odezwij sie!!
Co wy? wyniki juz są! wystarczy ze wezmiecie ze soba dowod albo legitymacje i oni wam na miejscu powiedza. Nie musicie czekac na list i sie bac. Ja juz wiem ;)
ja tez juz wiem:(
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe