Łódź-wyniki??

Temat przeniesiony do archwium.
cześć!
Dołączam się do pytan o wyniki w poszczegolnych miastach.
czy ktos ze zdających w Łodzi dostał juz wyniki??? Bo ja jestem z Łodzi i ciagle czekam na \"chwilę prawdy\";-) To czekanie jest OKROPNE!!!
Ja też jestem z Łodzi, chodziłam do EMPIKu, podobno do szkół wyniki dochodzą szybciej. Nie wiem czy wystarczy zadzwonić czy trzeba zgłosić się osobiście, bo właśnie jutro wyjeżdżam.
Dostaliście już wyniki? Ja ciągle czekam... Może wiecie na kiedy są przewidywane?
dzisia przyszły ale za pośrednictwem szkoły gdzie chodziłam na j. ang., dostałam C i tak się cieszę, ale moja genialna siostra w ubiegłym roku zdała z biegu na A. Muszę się pogodzić, że nie wszyscy leniwcy w mojej rodzinie są genialni.
Chodzilem do English First na Kosciuszki. Wyniki maja od wczoraj. Skleilem C...

Czy ktos w koncu wie co oznaczaja poszczegolne paski na tym zasranym wykresie ??
Bo jak dla mnie to .. oceny: A B C D E ...
hej!
Dostałam wyniki w zeszłym tygodniu. Dokładnie 13-tego , ale 13 okazala się szczęsliwa. Zdałam na B ! Ominęły mnie emocje związane z otwieraniem koperty z wynikami, bo byłam zapisana przez szkole jezykowa (British centre) i o wynikach dowiedzialam się przez telefon.
Ja tez na BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB, bardzo sie ciesze, Tez przez telefon:) MILYCH WAKACJI zycze, bo dopiero teraz wszyscy odpoczniemy,no nie?
A ja na Aaaaaaaa :) i tez sie ciesze
Temat przeniesiony do archwium.