czy jest tu ktos z krakowa???

Temat przeniesiony do archwium.
tak sie zastanawim czy sa na tej stornce ludzie z krakowa??? ci ktorzy maja fce teraz w ten weekend???jesli tak to dajcie o sobie znac pozdrowionka
ja mam listening w niedziele, a speaking 6.06, moj numer to 245
życzę Wam powodzenia. Też teraz zdaję FCE w czerwcu. Dajcie znać jak było. Czy rzeczywiście diabeł jest taki straszny jak go malują?
ja zdaję w ten weekend (30.05 niedziela) listening w Krakowie .. mam numer 431...
speaking mam 6.05, czyli też niedziela.... zaczynam się powoli denerwować, agaacia a jaki Ty masz numer?
wiesz co mój numerek to 236 ale mamspeaking w ta sobote o 16.45, czy ktos jest na ten termin???
Ja mam speaking w niedziele o 11 (numer 245), wiec napisz prosze jak juz bedzie po wszystykim co mialas. Z gory dziekuje i zycze powodzenia
Ja też przyłączam się do prośby:) Zdaję speaking również w niedzielę i bardzo proszę o info co mieliście :)
pozdrawiam.
A olsztyn ? Mam numer 313 i zdaje speaking w sobotę. KTo jeszcze z Olsztyna bedzie zdawał w sobotę ?
Hej, Ja mam jutro w Krakowie listening a w nd speaking! Pozdro
czesc ja mam jutro Listening i jestem z Krakowa :) moj nr [gg]
gdzie masz listening ?? ja mam jutro w Krakowie w NCK o 14.30? moj nr [gg]
no ja tez mam jutro listening w krakowie w NCK ale o 11.30:)
Ja też mam w NCK o 14.30 - do zobaczenia ;)
hej!! ja dziś miałam listening o 11:30. kto wtedy tez pisał? może porównamy odpowiedzi?? kto chętny?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Szkoły językowe