co bylo w Wawie..

Temat przeniesiony do archwium.
otóz juz jestem po pisemnych!!
milam numer wersji 100.
Reading-ogolnie strasznie byl dla mnie trudny tak bardzo ze nie pamietam co bylo dokladnie.SORRY.
Writing-compulsory letter-list do babeczki ze Szkocji-chcesz ze znajomymi wziasc udzial w festiwalu studentow-musisz napisac co chcecie na nim przedstawic! drugi wrining- pisalam informal letter do penfriend- bardzo przyjemny temacik praktycznie mozna lac wode! byl jeszcze article i composision. Pewnie trafi sie wam short story-farciarze
USE- 1 czesc cholernie trudna, reszta lajcik.
Ciesze sie za to juz za mna!! POWODZENIA RESZCIE!!
piszesz marto że reading trudny, dlatego mam pytanko: jak robiłaś sobie testy w domu to na ile procent miałaś reading?? z ciekawości pytam i tak dla porównania, czy testy są łatwiejsze czy już sam egzamin
dla mnie najgorsza była 1 część readingu, o skarbie - jakieś 3 czy 4 tytuły dobrałam od razu, a co do reszty to nie miałam pojęcia i wystrzelałam coś, druga była o dziecięcym kanale telewizyjnym - taka sobie - w dwóch przypadkach średnio wiedziałam o co biega,3 - o skakaniu na skakance, średnie (pamiętam, że nie wykorzystalam paragrafu z footbalerem), ostatnie - studenci robiący karierę - było parę które wszędzie mi pasowały i kilka nigdzie ;-P

writing jak juz napisaalm w jakims innym wątku - spoko

use
1 - (o tym dlaczego ludzie jeżdżą na wakacje) sporo trudnych slówek,ciężko było wybrać coś, ja kiedy naprawdę nie miałam pomyslu,wstawiałam słowka w zdanie,czytalam po cichutku i patrzylam co najlepiej wygląda i brzmi,
2- o astronomie, który odkrył supernową - dość łatwe,
3 - szukanie błędów - tekścik o gosciu, który pilnował bachora ludzi mieszkajacych nad morzem - mam 5 lub 6 zdań correct z tego, co pamiętam
4 - zdanka, rózniaste, wszystkie jako tako zrobiłam, ale w jednym z happen nie miałam pojęcia co mam zrobić (może jestem niedouczona) więc wymysliłam cos od czapy,
5 - o płatkach śniadaniowych, średnie tzn. w dwóch coś dziwnego musiałam wykombinować
jak rozwiazywalam tobie readingi to wyniki mialam rozne zalezy na jak feralne teksty sie tragi ale ogolnie czulam sie niezle dlatego podeszlam do readingu zupelnie lightowo!! a tu taka niemila niespodzianka:( czesc mozna bylo na zdrowy rozum wydedykowac a reszta fatalna- do tednego paragrafu pasowaly mi 3 tytuly i w koncu strzelalam!
kochana królewno może Ty mi pomożesz.Proszę jeśli pamietasz odpowiedzi w częci Part II i Part I proszę Cię napisz bo todlamnie poprostu porazka z góry dziękuje pozdowionka papa
Marcia please napisz odpowiedzi które pamiętasz z Use of English szczególnie w part I i II bo w sobotę mogą być zblizone. Wczoraj na zajęciach nauczycielka mówiła że wiele rzeczy w ubiegłych latach się powtarzało więc jeśli mozesz nam pomóc - zrób to z góry dziękuję w immieniu wszystkich forummaniaków
Pytanie do Tych co juz adawali czesc pisemna Mieliscie moze na writingu polecenie o napisanie listu typy - apply for a job prosze o odpowiedz
Tez kompletnie nie mialem pojecia jak przerobic to jedno
zdanie z HAPPEN, wydukalem cos cos chyba kompletnie nie mialo sensu...
w ogole to chyba z 3-ma mialem duzy problem ..... ale nie uczylem sie gramatyki
zbyt wiele wiec sie nie ludzilem ze pojdzie mi dobrze

z history - nie smiejcie sie ale utworzylem HISTORIST tez nie wiedzialem
ale ludzilem sie ze moze no sie podobnie tworzy jak sciencist :-)
hehehehe ja też historist ;-)) jak biologist etc. jakoś się nie skapnęłam, że może być zwykłe -ian (kombinowałam jeszcze jakieś historician-ale wydało mi się jeszcze głupsze niz historist)
Z Happen chyba powinno byc : Do you happen to know........ - jest taki zwrot
muszę Was zmartwić - prawidłowe jest historician.
apply for a job nie było.
pomyłka ;( Było jeszcze lepiej: historian
chyba chistorians bo trzeba
niestety nie pamietam odp. do Use wiem jedno ze Part 1 byla parszywa:(( zadnej odp. nie bylam pewna na 100%:(( uzupelnianka nawet nawet:) transformacje tez tylko z happen nie zrobilam co nawet nie znalam tego zwrotu, bledy tez raczej bez haczykow, tworzenie wyrazow raczej tez proste- wstawilam fashionable,historican,gradually, highly, itd. wiem ze nie wiele wam pomoglam ale niestety wszystko mi z glowy wyparowalo!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2004