WYNIKI

Temat przeniesiony do archwium.
Kochani zdajacy FCE w sesji Summer 2004!!!!
Na stronie
www.britishcouncil.org/poland/poland-english/poland-examinations.htm jest link CAMBRIDGE ESOL RESULTS SUMMER 2004!!! czyli mowiac w skrocie sa wyniki FCE!!!! Trzeba wpisac numer centrum, kandydata i gotowe. Ja mam C. Wiem ze moglo byc lepiej ale i tak strasznie sie ciesze. JUPI!!!! Kocham zycie i English language. Buzka:* Zycze Wam podobnych i lepszych wynikow.
Hej! Ja też zdałam i baaaaardzo się cieszę:) Mam nadzieję, że jest więcej tak szczęśliwych jak ja:)
A ja nie dość, że adałam, to jeszcze na A!!!!!! :))))) Tak sie ciesze, że mnie aż dreszcze przechodzą :)
Wszystkim życze dobrych wiadomości!
ja zdałam tylko na B ale i tak się cieszę :-))))))))))))))
he,a ja mam A -_-
probuje to wszystko wypelnic po kliknieciu na centre ale dalej nie mgoe zjechac-okienko jest za malo...i co teraz????:[
ja mam B i jestem very happy:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ja też zdałem niby na c ale zawsze w/g danych zamieszczonych na stronie... mam tylko nadzieje że to samo przyjdzie pocztą
Miałam ten sam problem. Spróbuj zaznaczyć kursorem fragment tekstu i nie puszczając myszki zjedź na dól/ Mi pojawił sie dalszy ciąg za trzecim razem Próbuj!
Haaaaaaaaaaaaaaaaa! Ja też mam A!! Tak strasznie się cieszę, że aż mam gęsią skórke!!!!
Heheheh!!! Ja tez zdałem - co prawda tylko na C , ale i tak sie ciesze!!!I to BARDZO ,bo :
\"Kto nie umie sie cieszyć z małych rzeczy , ten nie bedzie umial sie cieszyc z wielkich !!!\"

Mam tylko nadzieje , że wkrótce przyjdzie ten list z zawiadomieniem o wyniku FCE i że ocena bedzie taka sama jak na stronie britishcouncil !!!
A tak wogóle to mam więcej szczęscia jak rozumu i pewnie dlatego zdalem ;) heheheheh

Mam równiez pytanie - czy jest możliwość gdzies sprawdzenia ile sie punktów dostało lub jaki procent sie osiągneło z FCE?
Z góry dziekuje za odpowiedz !!!

Pozdrawiam wszystkich którzy zdali jak i tych którzy nie zdali!!! HEY
Nie ma mozliwosci wglądu w szczegółowa ocene :/
a ja mam \"C\" i mimo ze zdalam nie czuje sie w pelni ustatysfakcjonooowana. Ale coz, przy CAE bedzie lepiej:D:D:D:D:D:D Grunt to nie zalamywac sie:P
ja też zdałam!!!!!!mam B, zawsze mogło byc lepiej ,ale chyba zagadałam \"the other candidate\" .pozdrawiam wszystkich zdających!!!
Temat przeniesiony do archwium.