ZDAŁAM NA A!!!

Temat przeniesiony do archwium.
haha! wczoraj przyszły wyniki. no i oczywiście wszystko było ponad exceptional, tylko speaknig byl pomiedzy good a exceptional. ale huk :) bardzo dobsz. a wy jak?
Mi jeszcze do FC daleko .... ale pogratulowac wyjatkowego wyniku chyba moge :)
Ha!! Ja tez!! Gratki!
Cześć mam pytanko.Z jakiego źródła uczyłaś się?
Wiesz co, ja uczyłam się z wielu po kawałku. Najwięcej chyba jednak mi dało przerabianie testów egzaminacyjnych. Można wtedy wyczaić pewne schematy.
To gratuluje tym co zdali bo ja niestety nie i nie ukrywam ze od rana plakac mi sie chce.
a jesli mozna wiedziec to jak ci szly testy przed egz.? bo podobno jak uzyskujesz ok 70% to powinnas zdac.
O to chodzi ze wrzystko szlo dobrze (testy tez) naprawde liczylam ze zdam.Nie poszlo mi zbytnio na speakingu.Oczywiscie bralam pod uwage zly wynik ale nie wierzylam w niego.Czuje sie okropnie!
zdałam na E :( kur**, czy to moja wina, że Jacek ma kumpli w Cambridgu?
Durny Jacuś placuś, kootaphone jedeen!
hej!!!ja jeszce nie dostałam wyników natomiast sprawdzałam na necie............i oczom nie wierze a tu \"A\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kocham angielski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratulacje :*
Dziękuję Miły Człowieku!!!!Pozdrowionka:)
a gdzie mozna to sprawdzic?
Witam
Mogłabyś podać z czego się przygotowywałaś
Zdaję FC w czerwcu 2005. na razie przygotowuję się z FC language practice ale mam wrażenie że to jednak za mało (oczywiście mówię o samej gramatyce). byłabym wdzięczna za podanie materiałów, ciekawych sposobów itd poprostu jak sie przygotowywaliście
gdzie można sprawdzić statystyki na ile zdjacych /ile zdaje
np w tej sesji czer 2004
Gratulacje - ja zdalem na C (szczerze mowiąc liczyłem na więcej), ale powoli zaczynam cieszyć się i z tego - w końcu ZDAŁEM :-)
Czesc! Mam pytanko.Czy Egzamin FCE daje prawo nauczania jezyka angielskiego w gimnazjum lub podstawowce??? Bardzo prosze o szybka odpowiedz.
Tylko podstawowej
I to po przejściu specjalnego kursu (chyba :) )
gratuluję Tobie i wszystkim, którzy zdali; ja też mam A i też takie same noty - życie jest piękne
Tak chyba bylo jakis czas temu, ael wydaje mi sie ze od niedawna przepisy sie zmienily i trzeba miec skonczone studia zeby uczyc w jakiejkolwiek szkole.
Witam,
z tego, co wiem, to raczej nic się nie zmieniło, gdyż ostatnio nawet w gazecie widziałam ogłoszenie, iż poszukują nauczyciela - absolwenta filologii angielskiej lub posiadającego certyfikat FCE (nota bene fajnie sobie poziomy przyrównali... :)). Przypuszczam jednak, że niezbędny jest kurs pedagogiczny.

Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa