ile mam jeszcze czekać???

Temat przeniesiony do archwium.
Do tej pory nie dostałam "statement of results" . Do egzaminu zgłaszała mnie szkoła w której miałam kursy. Teraz juz nie wiem czy mam czekac dalej na listonosza czy przejść sie do tej szkoły. A tak przy okazji to jesli ta moja szkoła dostała moje wyniki to czemu do cholery od razu mi ich nie przekazuje?????!!!!!
Szkola powinna do Ciebei zadzownic i poinformowac o wynikach, a jesli do tej pory tego nie zrobili to udaj sie tam jak najszybciej!(ewentualnie zadzown). Na listonosza nie czekaj, bo jesli szkola Cie zglaszala to statement of results przychodzi do szkoly a nie do Ciebie. Mozesz tez sprawdzic wyniki na stronie british council.
Była w podobnej sytuacji - nie dostałam jeszcze do tej pory nijakiego papierka o fce - nawet, czy zdałam, czy nie. Dziś tam zadzwoniłam, bo słyszałam, że niektórzy ludzie z mojego miasta mają od co najmniej miesiąca statement of results. No i sie okazało, że moja wspaniał szkoła nie otrzymała jeszcze żadnych wyników (statementów), maja tylko listę wyników,więc mi to moga skserowac i wysłac pocztą. Certyfikat dostane pocztą może za miesiąc. Zadzwon i Ty do swojej szkoły, dowiedz się, czy mają już jakieś statementy czy jakiekolwiek dokumenty i domagaj się, aby Ci wysłali, co tylko mają. Ja też się mocno zastanawiałam, że skoro moja szkoła wiedziała, czy zdałam czy nie to czemu nic mi nie powiedzieli? Przecież maja mój telefon i adres. Gdyby nie to forum, to pewnie czekałabym do nieskończoności, zatem składam w tym miejscu podziękowania dla Lukara, za to, że robi tak fajna robotę. Przejdź sie do swojej szkoły lub zadzwoń tam, jak najszybciej!
No i miałyscie rację. Wielkie dzięki. Zadzwoniłam dzis do szkoły no i proszę: okazuje się , że statementy czekają. Szkoda tylko, że nikt nie raczył nas o tym powiadomic. To nie pierwsza wpadka tej szkoły. A wystarczył tylko telefon albo mail...

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe