FCE - Wrocław paper 4,5

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |
Czy ktoś z Wrocławia dostał już informację o terminie 4 i 5 części? Ja wciąż czekam.
pozdrawiam
Ja tez wciąz czekam, Pani z british Council mówiła wczoraj, że wrocław zaczyna od 11 czerwca więc one dopiero teraz zaczynaja wysyłać listy...
Ja tez zdaje we Wroclawiu i tez do tej pory nie dostalam inf.Dzisiaj dzwonilam i dostalam odpowiedz,ze powiadomienia beda po niedzieli a egzamin bedzie 11-19 czerwiec.Wiec czekamy!
Ja rowniez Wroclaw i tez nic nie mam :) i tez dzwonilam. Czyli do 19 bedzie po wszystkim?
to moze jak jutro jeszcze ja zadzwonie do wrocka i to sie troche pospiesza ;)
Czy ktos juz zna daty swoich egzaminow.Ja nadal nie.Nerwy..............
Nie mamy jeszcze żadnych informacji. Miały przyjść do końca tygodnia. Może przyjdą w przyszłym.
Wlasnie dostalam Statement of entry! reading writing i use of english mam 17 w gimnazjum 29 na krainskiego... (nie mam pojecia gdzie to jest ) speaking mam 12 o 11 45. Listening 11 czerwca o 9.00.
ja tez wlasnie dzis dostalam i tez mam speaking 11 i listening 12 czerwca, no i pisemny 17
kurde sorki przekrecilam :P listening 11 a speaking 12 heh
agnieszka widze ze razem mamy listening bo tez mam na 9:00 11.06 a speaking mam przed toba dokladnie 11:30 12.06
oooo :) to juz bedzie 1 osoba ktora mam nadzieje poznam :) jak nastawienie?
witam :)
wczoraj dostałam statement of entry - speaking mam 12.06 o 9.45 , może ktoś ma ta sama godzine? :P a listening 11.06 o 9 na kuźniczej. pozdrawiam wsyztskich zdających :)
Listening mam 18.05, speaking 19.05 na Kuźniczej. Reszta 17.05 w Sp 71.
nastawienie nie zabardzo narazie :P boje sie no ale dobra :P staram sie myslec o tym pozytywnie :D
hehe no ja tak samo, tylko nie bardzo mi to wychodzi! Gdzie piszesz tego 17 czewrca?
cześć
widzę że mamy na tą samą godzinę speaking 9:45 /12.06
w gimnazjum nr 29 w tym co ty, chyba wszyscy tam pisza ale nie wiem :P
Ja tez dostałąm wczorja statement. Paper 1,2,3 mam 17czerwca w gimanzjum na orzechowej, Listening o 9 rano w niedziele 18 a speaking o 9 rano 19czerwca w poniedzialek.
Czesc ja mam na imie agata i tak sie sklada ze i ja mam speaking 12 czerwca o 9.45!!!!!!!czyli jestesmy para! czy moge sie z toba jakos umowic i pogadac np. na skypea czy gg? gg numer 4217914, a na skypea maksior81
pisz na gg to sie umowimy na skypea jesli chcesz...wiesz chyba lepiej wczesniej ze soba pogadac i zobaczyc jaka jest ta druga osoba co?
zapomnialam dodac ze mam w sali 308, a tych sal jest chyba 3 czy 4
szukam połówki na speaking 12 czerwca, godz 9.45, sala 308, ul. Kuznicza
Lili ja mam też mam tego dnia 12.06 na 9:45
Daj mi minutę bo muszę ściągnąć gg ja nie mam podanej sali jest tylko napisane że na trzecim piętrze na kuzniczej 22 a jaki masz nr na mam 34
ja tez mam speaking 12.06 o 9.45 , tyle że mam napisane Kuźnicza 22 , 3rd floor
heloo rnja zdaje 17 czerwca gimnazjum numer 25 listening mam 11 o 10 am a speaking 12 o 3 30 kuzniczarnpozdro
czesc in-flame to tak jak ja masz na 9.45 3 rd floor kuznicza, sorki tu sie pomylilam sala 308 jest na listening:) a jaka jestes osoba w kolejnosci?
oo jak miło :)) mam numerek 33. powoli zaczynam sie bac! listening mam w niedziele o 9 am tez na kuzniczej, pewnie sie spotkamy :)
aaaa dopiero teraz przecyztalam Twoj wczesniejszy wpis. postaram odezwac sie na gg!
moj nr gg to 4781041
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |

« 

FCE - sesja wiosenna 2006

 »

Pomoc językowa